Замовити артиста Kadnay

Kadnay Офіційний сайт агента

Kadnay – один із небагатьох творчих колективів в Україні, який виконує музику у поджанрі інді-поп. Фронтмени гурту – Дмитро Каднай та Філіп Коляденко, барабанщик – Синюк Дмитро, бас-гітарист – Даценко Олег. Шанувальники Kadnay можуть замовити виступ улюбленого бенду у нас. Працюємо без посередників, пропонуючи доступну вартість послуги.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Kadnay надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Коротка історія творчого шляху

  Про Бенд українська публіка дізналася у 2012 році. Молода та яскрава група записала дебютний сингл «Злітаємо». Співавтором став популярний український виконавець Pianoboy, який раніше був у складі Океану Ельзи. У грудні 2014 року було презентовано перший студійний альбом, який отримав назву музичного колективу. До нього увійшли пісні російською та англійською мовами. "Мені більше не потрібна ти", "Моя слабкість" принесли виконавцям славу. У 2017 році інді-поп група брала участь у національному відборі Євробачення-2017 з композицією Freedom in my mind. У тому ж році гурт удостоївся премії YUNA як найкращий поп-гурт. За рік колектив отримав премію «Золота Жар-птиця» у номінації нових музичних проектів. Учасники колективу Kadnay охоче спілкуються із шанувальниками. На концертах панує атмосфера неймовірного драйву. Гурт виступає на корпоративах, вечірках, днях народження та інших заходах. Проте виконавці мають принцип: вони не ведуть жодних діалогів перед виступом.

  Хіти

  Сьогодні Kadnay радує фанів піснями українською, англійською, російською.

  • "Мені більше не потрібна ти";
  • "Моя слабкість";
  • «Відчуваю»;
  • "Lonely";
  • "Життям";
  • "Beat of the Universe".
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Kadnay

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Kadnay

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Kadnay вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Kadnay залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Kadnay для вашого свята.

Видео Kadnay

Як замовити виступ Kadnay? Щоб замовити виступ Kadnay на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Kadnay.

Ми рекомендуємо запрошувати Kadnay до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Kadnay на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Kadnay у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский