Замовити артиста Kajagoogoo

Kajagoogoo Офіційний сайт агента

Замовлення виступу британського поп-року-колективу Kajagoogoo можна здійснити через наше агентство. Ми працюємо без залучення посередників, а це означає, без переплат. Телефонуйте зараз – і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання, пов'язані з організацією заходу та запрошенням Каджагугу на нього.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Kajagoogoo надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографічна довідка

  Незвичайна назва «Каджагугу» є звичайним звуконаслідуванням мови дитини. Проте спочатку (1978 року) гурт виступав під іншим ім'ям – Art Nouveau. Колектив спробував записати пісню самостійно, випустив її, але йому не вдалося знайти студію, з якою можна було б укласти контракт. Через кілька років, вже придумавши нову назву, гурту вдалося знайти звукозаписний лейбл, який готовий співпрацювати з Каджагугу. Завдяки плідній співпраці було випущено сингл «Too Shy». Її, як і деякі наступні композиції, спільнота та шанувальники поп-року прийняли добре. Гурт кілька разів розпадався, а у 2000-х роках возз'єднався, щоб давати концерти час від часу, записувати пісні.

  Заходи

  Протягом усього заходу артисти спілкуються із гостями, створюючи приємну та доброзичливу атмосферу. Композиції з їхнього репертуару підходять для приватних вечірок, днів народження, концертів, весіль та інших урочистостей. Люди різного віку оцінять запальні мелодії, отримавши масу прекрасних емоцій.

  Популярні композиції

  Серед відомих композицій групи можна виділити такі:

  • The Lion's Mouth;
  • This Car is Fast;
  • White Feathers;
  • Lies and Promises;
  • Take Another View.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Kajagoogoo

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Kajagoogoo

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Kajagoogoo вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Kajagoogoo залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Kajagoogoo для вашого свята.

Видео Kajagoogoo

Як замовити виступ Kajagoogoo? Щоб замовити виступ Kajagoogoo на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Kajagoogoo.

Ми рекомендуємо запрошувати Kajagoogoo до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Kajagoogoo на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Kajagoogoo у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский