Замовити артиста Kaleo

Kaleo Офіційний сайт агента

Kaleo – рок-виконавці прямо з Ісландії. Хлопці гарно поєднали важкі мотиви року із витонченими блюзовими нотами. Їхні тексти – чудовий приклад душевної проникливості. BnMusic легко знаходить спільну мову із загальними улюбленцями. Ми можемо домовитися про виступ гарячих ісландських хлопців на Вашому святі без переплат та посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Kaleo надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Старт кар'єри

  Спочатку хлопці збиралися на гаражних тусовках та виступали виключно у вузьких колах. У 2012 році хлопців запросили на ісландський музичний фестиваль. Подія спонукала чотирьох молодих людей до дій: за кілька місяців Kaleo випустили першу пісню Vor i Vaglaskogi.

  Пік популярності

  У 2014-му лейбл Atlantic Records підписав контракт з рок-зірками-початківцями. За рік музична команда випустила пісню під назвою Way Down We Go. Композицію, напевно, заслухали до дірок – лише Spotify показав 18 млн стриму, не кажучи вже про інші майданчики. Сингл крутився скрізь, де можна: у кінофільмах, відомих серіалах (навіть російському), комп'ютерних іграх, рекламах. Знято понад мільйон каверів.

  Тури

  Калео виступали на вечірках, серед яких тур для репера Vance Joy, відкриття South by Southwest. Група розпалювала полум'я у серцях відвідувачів різних фестивалів та урочистих заходів. Діти кельми підібрали концертний образ: погані, байдужі хлопці – викрадачі дівочих сердець. Варто пісні завершитися, як музиканти стають простими чоловіками з любов'ю до веселих історій, спілкування з фанатами.

  Must-listen

  До списку «Обов'язково послухати» увійшли:

  1. Automobile.
  2. Rock'n'Roller.
  3. No Good.
  4. Broken Bones.
  5. I Can't Go On Without you.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Kaleo

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Kaleo

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Kaleo вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Kaleo залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Kaleo для вашого свята.

Видео Kaleo

Як замовити виступ Kaleo? Щоб замовити виступ Kaleo на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Kaleo.

Ми рекомендуємо запрошувати Kaleo до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Kaleo на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Kaleo у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский