Замовити артиста Kamille

Kamille Офіційний сайт агента

Kamille – британська співачка, автор пісень, композитор, аранжувальник та продюсер. Створивши низку справжніх хітів для інших виконавців, артистка успішно виступила як виконавиця. Запросити співачку виступити на вашому святі ви можете за допомогою нашої агенції.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Kamille надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Камілла Перселл народилася 1989 року в Лондоні в ямайсько-кубинській родині. Її музичні здібності виявилися в ранньому віці — вже три роки вона співала в церковному хорі, а підлітком відвідувала театральну школу. Незважаючи на любов до мистецтва та творчості, майбутня зірка вирішила сконцентруватися на освіті. Камілла отримала ступінь магістра економіки та кілька років працювала біржовим маклером.

  Творча кар'єра

  Камілла дебютувала у шоу-бізнесі як автор пісень. Перша ж композиція, написана Каміллою для гурту The Saturdays, стала хітом номер один у Британії. Потім був період співпраці з колективом «Little Mix» та поява суперпопулярних пісень «Black Magic» та «Shout Out To My Ex». Як сольна виконавиця Перселл дебютувала у 2017 році з синглом My Head's a Mess під сценічним ім'ям Kamille.

  Де виступає артистка

  Kamille гастролює як сольна співачка, так і у складі гурту або з діджеєм. Вона стане окрасою будь-якого свята – від великого концерту до камерної вечірки. У її виконанні прозвучать:

  • Emotional;
  • Easy Loving You;
  • Selfish Love;
  • Body;
  • Raindrops.

  Виступ Kamille – це завжди живий звук, впевнений сильний вокал із прекрасною мелодикою, вивіреним ритмом, відмінним музичним супроводом.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Kamille

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Kamille

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Kamille вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Kamille залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Kamille для вашого свята.

Видео Kamille

Як замовити виступ Kamille? Щоб замовити виступ Kamille на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Kamille.

Ми рекомендуємо запрошувати Kamille до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Kamille на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Kamille у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский