Замовити артиста Kaoma

Kaoma Офіційний сайт агента

Kaoma – широко відомий французький гурт, який виконує композиції в жанрі поп-музика. Вона швидко завоювала популярність, здобувши шанувальників різних вікових категорій у всьому світі. У нашому букінг-агентстві bnmusic.com.ua можна запросити цих виконавців на різні заходи без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Kaoma надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Про групу

  Вперше про групу Kaoma із Франції заговорили 1989 року, коли вона очолила хіт-паради з композицією Lambada, в якій звучали етнічні мелодії Перу, Бразилії, а також Болівії. Колектив був сформований із чорношкірих вихідців Латинської Америки. Лідером групи і по сьогодні є клавішник Жан-Клод Бонавентура. До 2017 року солісткою була Лоалва Браз, проте після її вбивства на концертах та гастролях вокал виконує Фанья. Крім того, що Kaoma була неодноразово запрошена на масштабні фестивалі та концерти, вона має й інші заслуги. Саме з її подачі дівчата у всьому світі почали носити топики та спідниці-ламбади. Також виконавці запровадили моду на бандани та термін, що описують смаглявих хлопців-романтиків – мачо.

  На яких заходах виступають?

  Гурт Kaoma із запальним пісенним репертуаром виступає не лише на великих майданчиках. Цих артистів можна запросити корпоративи, різні свята та масштабні вечірки. Вони не пред'являються надто жорстким райдером і із задоволенням спілкуються з шанувальниками, підтримуючи запальну атмосферу.

  Найпопулярніші композиції

  До найпопулярніших композицій цього артиста належать:

  • "Lambada";
  • "Melodie d'Amour";
  • "Danca Tago Mago";
  • "Moco Do Dende";
  • "A la Media Noche";
  • "Essa Maneira";
  • "Quando".

  Інші пісні також подобаються тисячам шанувальників. Тому ми пропонуємо Вам замовити виступ гурту Kaoma на вечірках та інших заходах, щоб створити особливу атмосферу та отримати масу позитивних емоцій.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Kaoma

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Kaoma

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Kaoma вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Kaoma залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Kaoma для вашого свята.

Видео Kaoma

Песни Kaoma

Як замовити виступ Kaoma? Щоб замовити виступ Kaoma на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Kaoma.

Ми рекомендуємо запрошувати Kaoma до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Kaoma на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Kaoma у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский