Замовити артиста Кароль Тина

Кароль Тина Офіційний сайт агента

Тіна Кароль – народна артистка України, яка розпочала свою кар'єру понад 12 років тому. Виконавиця чудово грає на фортепіано, чудово виглядає і є володаркою співацького голосу контральто. Композиції виконавиці злітають у перші рядки музичних рейтингів, тож замовити на свято Тіну бажають мільйони шанувальників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Кароль Тины надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Кароль Тіна

  Біографія Тіни Кароль. Дівчина народилася у сім'ї інженерів, але з раннього віку вона професійно займалася грою на фортепіано та отримала диплом одного з київських музичних училищ. Виконавиця брала участь у багатьох пісенних конкурсах:

  • "Шанс";
  • "Нова хвиля";
  • «Євробачення» та інших.

  Тіна займалася благодійністю, була членом миротворчих місій та отримувала нагороди за внесок у розвиток культури України. Також Тіна активно гастролює різними країнами, паралельно займаючись випуском музичних книг для дитячих занять. У виконавиці записано понад 10 студійних альбомів та понад 50 синглів. А її композиції «Вище хмар», «Пупсик», «Люблю його», «Ноченька» та інші стали народними хітами, які чудово доповнять ваш корпоратив чи захід іншого рівня.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Кароль Тина

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Кароль Тины

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Кароль Тины вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Кароль Тины залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Кароль Тины для вашого свята.

Видео Кароль Тина

Як замовити виступ Кароль Тины? Щоб замовити виступ Кароль Тины на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Кароль Тины.

Ми рекомендуємо запрошувати Кароль Тины до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Кароль Тины на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Кароль Тины у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский