Замовити артиста Kate Ryan

Kate Ryan Офіційний сайт агента

Kate Ryan – яскрава представниця покоління двохтисячних у поп-музиці. Маловідома в Європі до 2002 року, Кейт Райан із рімейком пісні Мілен Фармер Desenchantee буквально підірвала всі можливі чарти, ставши дуже популярною на естраді. Не відмовиться від виступу на вашому заході за розумні гроші!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Kate Ryan надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Кейт Райан

  Яскрава та артистична дівчина запам'ятовується не стільки власною творчістю, скільки оригінальним підходом до рімейків відомих хітів. Як свідчить офіційний сайт Кейт, у її творчому доробку об'єдналися свої пісні та роботи інших відомих співачок, причому всі, хто намагався замовити на корпоратив Kate Ryan, відзначають відмінне виконання та оригінальний підхід. Ви маєте шанс переконатися в цьому, запросивши артистку на свято або на Новий рік.

  Як Кейт Раян змогла стати зіркою?

  Біографія Kate Ryan відзначена любов'ю до музики з раннього віку. Будучи ще підлітком, Кейт добре грала на гітарі та фортепіано, що давало їй можливість зривати численні овації, щоправда, лише серед відвідувачів кафе чи барів. Так її і помітив продюсер, після чого біографія Кейт Райан поповнилася участю у групі Melt та дуеті з Енді Джансеном. Але самий пік популярності співачки припав саме на 2002 рік із випуском синглу Desenchantee та сольного альбому Different. До речі, ці хіти можна почути наживо, якщо замовити Кейт на корпоратив або іншу урочистість. Особисте життя Кейт не відрізняється особливими деталями, а тим паче скандалами. Співачка повністю присвячена творчій роботі та багато гастролює. Якщо ви хочете запросити зірку на весілля або на Новий рік, вам краще поквапитися – офіційний сайт менеджера Kate Ryan відзначає велику зайнятість зірки, тому замовлення краще зробити заздалегідь.

  Хіти Kate Ryan, які ви обов'язково почуєте

  Співачка має багато відомих творів, серед яких на вашому святі звучатимуть:

  • Voyage voyage
  • Desenchantee
  • Ella ella la
  • We All Belong
  • Tonight We Ride

  Конкретний список пісень для вашого свята ви можете обговорити на замовлення співачки на офіційному сайті букінг-агенства.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Kate Ryan

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Kate Ryan

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Kate Ryan вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Kate Ryan залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Kate Ryan для вашого свята.

Видео Kate Ryan

Як замовити виступ Kate Ryan? Щоб замовити виступ Kate Ryan на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Kate Ryan.

Ми рекомендуємо запрошувати Kate Ryan до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Kate Ryan на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Kate Ryan у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский