Замовити артиста Keir Gibson

Keir Gibson Офіційний сайт агента

Keir Gibson – шотландський музикант, автор пісень та виконавець. Він тільки починає свою кар'єру, але вже підкорив британську і європейську публіку чудовим вокалом і мелодіями, що запам'ятовуються, в жанрі сучасної поп-музики. Ви можете замовити виступ артиста у нашому агентстві на вигідних умовах, без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Keir Gibson надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Кейр Гібсон народився 2001 року в Шотландському місті Форт-Уільямс. Він ріс у сім'ї, в якій з великою любов'ю належали до традиційної шотландської музики. У віці 12 років почав грати на гітарі та писати пісні. Він неодноразово вигравав шкільні вокальні конкурси, успішно брав участь у міських та регіональних шоу молодих талантів.

  Пік популярності

  Вперше на велику сцену вийшов 2018 року в рамках британського рок-фестивалю Belladrum. У 2019 році записав свій перший сингл "Eyes Wide". Успішний дебют був підкріплений виходом ще однієї композиції Hollow. Трек став результатом співпраці з музичними продюсерами Чарлі Мартіном та Джо Хауслі.

  Де виступає артист

  Формат концерту Keir Gibson варіює від повноцінного шоу із гуртом до сольних акустичних виступів. Співак бере активну участь у фестивалях, співає на офіційних святкових заходах, у клубах, на приватних та корпоративних вечірках. Сет-лист концерту:

  • Hear Me Out;
  • For Me;
  • High Five;
  • Hold My Girl;
  • Fall Too Fast;
  • Eyes Wide;
  • Hollow.

  Кейр Гібсон має не тільки чудовий вокал, а й неймовірну сценічну чарівність, харизму і вміння захопити аудиторію.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Keir Gibson

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Keir Gibson

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Keir Gibson вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Keir Gibson залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Keir Gibson для вашого свята.

Видео Keir Gibson

Як замовити виступ Keir Gibson? Щоб замовити виступ Keir Gibson на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Keir Gibson.

Ми рекомендуємо запрошувати Keir Gibson до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Keir Gibson на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Keir Gibson у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский