Замовити артиста Kelly Marie

Kelly Marie Офіційний сайт агента

Келлі Марі – виконавиця, яка співає пісні популярного жанру "диско". Щоб замовити виступ артистки, зверніться до співробітників нашого букінг-агентства – тоді вам не доведеться переплачувати чи користуватися послугами посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Kelly Marie надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Кар'єра Келлі Марі

  Майбутня знаменитість народилася Шотландії. Вона почала співати з раннього дитинства і до п'ятнадцяти років потрапила на телевізійний конкурс талантів. Келлі Марі була активною учасницею вокальних конкурсів, завдяки чому зірку, що сходить, швидко помітив лейбл Pye Records. Квітень 1976 став знаменною датою: вийшов перший сингл співачки – "Who's that Lady with my Man", який отримав заслужений «Золотий диск». Відзначилися і три інші композиції, чий реліз відбувся значно пізніше:

  • «Run To Me», представлений публіці до 1977, розмістився на двадцять другому рядку чарту Нідерландів, п'ятому рядку південноафриканського чарту
  • «Sister Mary», випущений 1976 року, посів 2 рядок ірландського чарту.
  • "Make Love To Me", реліз якого відбувся в 1978, потрапив на другий рядок південноафриканського чарту, п'ятий рядок австралійського.

  На жаль, ближче до 1990-х років популярність артистки різко знизилася. Але як і раніше, вона активно їздить на гастролі, дає концерти за заявками.

  Для яких заходів підходять її виступи

  Запросіть Келлі Марі на корпоратив чи вечірку. Будьте певні – яскрава музика стане «візитною карткою» свята. Треки, які виконує дівчина, навіюють ностальгію і добре підходять для енергійних танців. Адже «диско» – жанр нестарий, самобутній. Під час виступу ви почуєте такі композиції співачки:

  • "Who's That Lady With My Man".
  • "Love Trial".
  • "Feels Line I'm in Love".
  • "Run to Me".
  • "Make Love to Me".
  • "Born to Be Alive".
  • "Hot Love".

  Дізнатися про райдера запрошеного гостя можна безпосередньо – зв'яжіться з нашими співробітниками.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Kelly Marie

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Kelly Marie

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Kelly Marie вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Kelly Marie залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Kelly Marie для вашого свята.

Видео Kelly Marie

Як замовити виступ Kelly Marie? Щоб замовити виступ Kelly Marie на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Kelly Marie.

Ми рекомендуємо запрошувати Kelly Marie до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Kelly Marie на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Kelly Marie у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский