Замовити артиста Kelvin Jones

Kelvin Jones Офіційний сайт агента

Kelvin Jones – британський музикант, автор пісень та виконавець. Його пісні є ідеальним поєднанням блюзу і запальної поп-музики. Один із найпопулярніших і найзатребуваніших артистів світового рівня виступить на Вашому заході з ексклюзивним концертом. Усі питання організації, забезпечення райдера та проведення свята візьме на себе наша агенція. BnMusic – ми працюємо без посередників, оперативно та якісно.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Kelvin Jones надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Келвін Джонс народився 1995 року в Зімбабве, а виріс і став знаменитим у Великій Британії. Пісня Call You Home з'явилася на сайті Reddit.com в 2014 році і за добу набрала більше мільйона переглядів. Келвін буквально прокинувся знаменитим, отримавши відразу численну армію шанувальників і безліч пропозицій від звукозаписних компаній.

  Пік популярності

  У 2015 році співак випустив альбом "Stop the Moment" і провів перший гастрольний тур Європою. У 2019-му сингл Only Thing We Know отримав золоту сертифікацію та мільйони прослуховувань на Spotify. Келвін гастролює Великою Британією та Європою, бере участь у фестивалях і є обличчям кількох міжнародних рекламних кампаній.

  Де виступає артист

  Kelvin Jones проводить як акустичні концерти, так і повноцінні шоу у супроводі гурту музикантів. Стиль та репертуар виконавця підійде під будь-який формат заходу — від масштабних фестивалів та масових свят до затишних клубних концертів та приватних вечірок. Сет-лист концерту:

  • Lights On;
  • We Are More;
  • Monsters;
  • As You Wake Up;
  • Words;
  • Dramaqueen.

  Келвін Джонс вміє налагодити контакт із публікою. Паузи між піснями він легко заповнює розмовами з глядачами, анекдотами і жартами. Музикант створить теплу, затишну атмосферу та зробить будь-яку вечірку особливою.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Kelvin Jones

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Kelvin Jones

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Kelvin Jones вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Kelvin Jones залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Kelvin Jones для вашого свята.

Видео Kelvin Jones

Як замовити виступ Kelvin Jones? Щоб замовити виступ Kelvin Jones на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Kelvin Jones.

Ми рекомендуємо запрошувати Kelvin Jones до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Kelvin Jones на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Kelvin Jones у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский