Замовити артиста Kenichi Ebina

Kenichi Ebina Офіційний сайт агента

Японський танцюрист Кеніші Ебіна, який підкорив увесь світ – чим не гість для вашого корпоративу? Kenichi Ebina «Америка шукає таланти», який випадково затесався на популярне шоу, миттєво отримав всесвітню славу завдяки своєму неабиякому таланту. Подаруйте собі та своїм гостям насолоду від виступу Kenichi Ebina!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Kenichi Ebina надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Бездоганне володіння тілом

  Кеніші Ебіна займався танцями з дитинства, але, як було згадано, всесвітньої популярності він досяг завдяки шоу «Америка шукає таланти». Неймовірні виступи артиста, який володіє тілом так, ніби воно не підвладне закону всесвітнього тяжіння, справив справжній фурор на популярному телешоу. І це при тому, що на Америка шукає таланти побувало чимало обдарованих артистів. Багато членів журі назвали виступ Кеніші Ебіна найкращим із усього, що вони бачили у житті. Як офіційні агенти Kenichi Ebina, ми можемо запропонувати вам букінг виступів артиста на вашому святі без посередників та переплат. Наша перевага перед іншими промоутерами – прямі контакти Kenichi Ebina та ексклюзивні домовленості про співпрацю з артистом. Завдяки цьому ми завжди можемо підібрати вільну дату в його графіку і не вимагати надмірну передоплату з клієнтів.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Kenichi Ebina

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Kenichi Ebina

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Kenichi Ebina вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Kenichi Ebina залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Kenichi Ebina для вашого свята.

Видео Kenichi Ebina

Як замовити виступ Kenichi Ebina? Щоб замовити виступ Kenichi Ebina на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Kenichi Ebina.

Ми рекомендуємо запрошувати Kenichi Ebina до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Kenichi Ebina на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Kenichi Ebina у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский