Замовити артиста Kevin McCoy

Kevin McCoy Офіційний сайт агента

Кевін МакКой – екс-вокаліст німецького поп-гурту Bad Boys Blue зразка 2000-2003 років. Музичний колектив виник 1984 року. За цей час їм було записано та випущено не менше 30 хітових пісень. Кар'єра Кевіна тісно пов'язана з творчістю цього колективу.

Сайт артиста: https://badboysblue-disco.com/

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Kevin McCoy надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія співака

  Kevin McCoy – торкнутися легенди

  Творчий шлях Кевін МакКой розпочав у далекому 1997-му році. У цей час у зеніті слави блищав Бед Бойс Блю , що поєднує в репертуарі популярні напрямки та музичні жанри. Афроамериканця Kevin McCoy реп-виконавця-початківця помітили і запросили до складу групи. Гастрольні тури, концерти, запис пісень для платівок з 2000 по 2003 рік перетворили Кевіна МакКой на легенду диско нарівні з Bad Boys Blue.

  Найкращі хіти у виконанні Кевіна МакКоя

  Наполегливість співака у популяризації творчої спадщини Бед Бойс Блю та продовженні традицій гурту радує глядача чудовими диско-композиціями. Участь Кевіна МакКоя в Bad Boys Blue дозволила надати неперевершеним шедеврам нової ритміки:

  • "I'll Be Good"
  • "Lover On The Line"
  • «Baby Come Home»

  У 2000 році випущено знаменитий альбом "Tonite", у 2003 році записується та випускається платівка "Around the World".

  Запросіть Kevin McCoy на корпоратив;)

  Виступ цього виконавця наповнить захід атмосферою диско. Кевін має особливий талант створювати атмосферу диско 90-х. Його виступи ідеально вписуються у формат вечірки або навіть весілля.

  Що визначає вартість виступу Кевіна Маккоя

  Ціна виступу співака в конкретному заході залежить від: місця проведення свята, на яке запрошено співака; формат участі (сольний виступ чи ні, кількість композицій тощо); райдера артиста; витрат за дорогу та інших.

  • "LOVE In My Car"
  • "You're A Woman"
  • "Pretty Young Girl"
  • "Bad Boys Blue"
  • "Come Back And Stay"

  Список композицій, які Кевін виконуватиме на вашому святі, формується на етапі погодження виступу із самим співаком та підписанням договору. Ми як агенти співака, надаємо вам репертуар МакКоя та допомагаємо визначитися з трек-листом. Усі композиції у цьому списку мають закріплені за співаком авторські права. Ось найбільш популярні серед наших клієнтів композиції співака:

  • "LOVE In My Car"
  • "You're A Woman"
  • "Pretty Young Girl"
  • "Bad Boys Blue"
  • "Come Back And Stay"

  Тут можна послухати деякі з них: офіційний сайт гурту Bad Boys Blue

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Kevin McCoy

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Kevin McCoy

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Kevin McCoy вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Kevin McCoy залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Kevin McCoy для вашого свята.

Видео Kevin McCoy

Як замовити виступ Kevin McCoy? Щоб замовити виступ Kevin McCoy на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Kevin McCoy.

Ми рекомендуємо запрошувати Kevin McCoy до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Kevin McCoy на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Kevin McCoy у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский