Замовити артиста Kiki Dee

Kiki Dee Офіційний сайт агента

Kiki Dee – одна з найпопулярніших співачок Великобританії. Жанр виступів – піп. Справжнє ім'я зірки – Pauline Matthews. Мрієте зустрітись із легендою? Запросіть її на своє свято! Наше агентство з радістю вам допоможе здійснити мрію без посередників та переплат!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Kiki Dee надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Свою музичну діяльність Kiki Dee розпочала майже 60 років тому. Вона стала першою співачкою, що має світлу шкіру, яка підписала контракт з американською звукозаписною компанією «Tamla Records». Світове визнання прийшло до неї після спільного виконання пісні Don't Go Breaking My Heart з Елтоном Джоном. Вона моментально посіла лідируюче місце у хіт-парадах США та Великобританії. Через 17 років зірки знову возз'єдналися для запису нового хіта True Love, який увійшов до альбому Елтона Джона. Всього співачка записала 12 повноцінних та 3 міні-альбоми. Pauline Matthews вже 72 роки, але вона, як і раніше, продовжує працювати. Її запрошують на такі заходи, як:

  • концерти;
  • фестивалі;
  • вечірки;
  • ювілеї;
  • міських свят.

  Будь-який концерт – це величезна робота. Кожна програма ретельно розробляється та репетирується. Зірка завжди спілкується зі своїми глядачами, часто виходить до зали, дарує автографи та фотографується. Жоден виступ не обходиться без кращих композицій:

  • Love Is A Warm Kind Of Sorrow;
  • Loving And Free;
  • More Today Than Yesterday;
  • Six Days On The Road;
  • The Day Will Come Between Sunday And Monday;
  • You Don't Have To Say You Love Me;
  • You Put Something Better Inside Me.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Kiki Dee

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Kiki Dee

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Kiki Dee вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Kiki Dee залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Kiki Dee для вашого свята.

Видео Kiki Dee

Як замовити виступ Kiki Dee? Щоб замовити виступ Kiki Dee на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Kiki Dee.

Ми рекомендуємо запрошувати Kiki Dee до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Kiki Dee на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Kiki Dee у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский