Замовити артиста Kishe

Kishe Офіційний сайт агента

Kishe — український музикант, співак, привабливий ведучий та шоумен. Прекрасний вокал та яскравий позитивний образ зробили його справжньою зіркою. Ви можете запросити артиста на свій захід за допомогою нашої агенції. Ми працюємо без посередників, тому гарантуємо оптимальні ціни без переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Kishe надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Андрій Свірський, справжнє ім'я співака, народився у Житомирі 1976 року у музичній родині. Прагнення творчості він успадкував від матері, актриси міського театру ляльок. Андрій закінчив хореографічне відділення училища культури та виступав із власним танцювальним ансамблем «Fusion». 2001 року дебютував як співак із піснею «Hoo…Huu…Haa…».

  Пік популярності

  У 2006 році Kishe записав альбом «Течія», зняв цілу низку яскравих кліпів. Артист співпрацював із музикантом OSADCHUK, діджеєм Lutique, Поліною Гріффіс. Kishe – талановитий ведучий та актор. На каналі М1 він працював у ранковому шоу «Гутен Морген» та вів власну авторську програму «ІКРА». Брав участь у телевізійних шоу «Народна зірка», знімався у телесеріалі «Повернення Мухтара».

  Де виступає артист

  Творчість Kishe універсальна і витримана у найкращих традиціях сучасної популярної музики світового рівня. Співак органічно вписується у будь-який формат заходу — фестивалі та клубні вечірки, масштабні гала-концерти та затишні сімейні свята. Кіше виконує пісні українською, російською та англійською мовами:

  • Краплі дощу;
  • Забудь;
  • No One Knows;
  • Нереальна;
  • До весни;
  • У літо;
  • Apologize.

  Kishe створює приємну та затишну атмосферу свята, де можна не лише послухати чудову музику, а й потанцювати та поспілкуватися з друзями.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Kishe

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Kishe

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Kishe вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Kishe залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Kishe для вашого свята.

Видео Kishe

Як замовити виступ Kishe? Щоб замовити виступ Kishe на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Kishe.

Ми рекомендуємо запрошувати Kishe до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Kishe на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Kishe у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский