Замовити артиста Kovacs

Kovacs Офіційний сайт агента

Шарон Ковакс створює глибокі мінорні композиції на стику стилів. Нідерландська співачка працює у жанрах джаз, поп-музика, r'n'b, соул. Похмурий голос співачки та особливий стиль, який вона навіть не подумала відшліфувати під загальноприйняті канони, незмінно викликають фурор на всіх виступах. Незабутнє враження справляють дуже коротка стрижка та оригінальний стиль в одязі співачки.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Kovacs надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Біографія артиста

  Шарон Ковакс, яка зробила своє прізвище творчим псевдонімом (Kovacs), народилася 1990 року в Нідерландах. Освіта співачка здобула профільну – в училищі Rock City Institute. У 2014 році вона записала свій перший сингл My Love у співпраці з Оскаром Големані (продюсером). Пісня відразу ж посіла лідируючі місця у чартах Нідерландів (шосте) та Греції (перше). Kovacs почали запрошувати на заходи різного масштабу – цього ж року вона виступила на багатьох фестивалях. У 2015 році дівчина випустила перший альбом під назвою Shades Of Black і організувала тур клубами. Основою творчості Ковакс стали жанри джаз та соул, але вона активно приєднує до них різні напрямки – рок, поп, хіп-хоп, фольк. Всі виступи артиста неповторні – він змінює стиль одягу, манеру поведінки, оформлення. Співачка з південним глибоким тембром стане прикрасою будь-якого свята – вечірки, корпоративу чи концерту.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Kovacs

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Kovacs

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Kovacs вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Kovacs залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Kovacs для вашого свята.

Видео Kovacs

Як замовити виступ Kovacs? Щоб замовити виступ Kovacs на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Kovacs.

Ми рекомендуємо запрошувати Kovacs до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Kovacs на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Kovacs у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский