Замовити артиста Kozak System

Kozak System Офіційний сайт агента

Kozak System — український рок-гурт, наступник відомого колективу «Гайдамаки». Музиканти гармонійно поєднали мелодійність української етнічної музики, драйв року та ніжність ліричних композицій, і назвали свій стиль — козак-рок. Виступ артистів ви можете замовити у нашому агентстві без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Kozak System надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Історія групи

  Фактично колектив існує з початку 90-х. Спочатку гурт виступав під назвою «Актус», а 2001-го з'явилася рок-група «Гайдамаки». За одинадцять років існування музиканти взяли участь у кількох десятках фестивалів, записали сім альбомів, а спільний диск із польським гуртом «Voo Voo» став золотим за підсумками продажів за межами України.

  Творчість

  У 2012 році Kozak System представили на суд публіки свою першу студійну платівку – Шабля. Після цього гурт багато гастролює, представляє країну на Днях України в Англії та на польському фольклорному фестивалі «Przystanek Woodstock». На сьогоднішній день у команди три сольні альбоми, сотні концертів у містах України та за кордоном.

  Участь у заходах

  Kozak System — часті гості фольклорних та рок-фестивалів, міських свят та масових гулянь. Різноманітний репертуар гурту дозволяє музично оформити захід будь-якого формату — чи то ювілей, корпоратив чи весілля. Ви почуєте наживо:

  • Їхав козак містом;
  • Така заманлива;
  • Не моя;
  • У осені очі твої;
  • У глибокій долині;
  • На маленькій планеті;
  • Кіцю, гудбай;
  • Сніг.

  Виступ Kozak System — це яскраве та емоційно насичене музичне шоу, яке проходить у кращих традиціях рок-концерту. Група створює атмосферу свята та драйву, піднімає настрій та налаштовує на позитив.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Kozak System

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Kozak System

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Kozak System вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Kozak System залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Kozak System для вашого свята.

Видео Kozak System

Як замовити виступ Kozak System? Щоб замовити виступ Kozak System на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Kozak System.

Ми рекомендуємо запрошувати Kozak System до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Kozak System на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Kozak System у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский