Замовити артиста Kraftwerk

Kraftwerk Офіційний сайт агента

Німецький гурт Kraftwerk – квартет, який виконує музику в жанрах електро, рок, синтіпоп, техно. Знаменитий гурт на сцені 50 років. Ми пропонуємо запросити легенду німецької електронної музики на особисте свято, корпоративний захід. У нас ви можете ознайомитись з райдером виконавців, замовити виступ без переплат, посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Kraftwerk надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Історія колективу

  Kraftwerk був заснований у 1968 р. музикантами – Флоріаном Шнайдером та Ральфом Хюттером. Але перші роки творчої діяльності не принесли популярності дуету. Популярність прийшла після розширення колективу до квартету. У 1974 році оновлений склад випустив альбом Autobahn, який був захоплено прийнятий публікою. За кілька років відбулися презентації кількох альбомів. З 1986 по 1999 р.р. – час перерви у творчості. Після чого музиканти знову вдерлися на сцену з популярним синглом «Expo 2000», що миттєво став, а через 4 роки вийшов новий альбом. З моменту заснування склад "Крафтверк" змінився. Сьогодні фанатів електронною музикою радують Хеннінг Шміц, Фріц Хільперт, Фальк Гріффенхаген, Ральф Хюттер. Артисти їздять на гастролі, дають концерти на найвідоміших майданчиках. Ви можете замовити виступ німецького квартету на вечірку з нагоди дня народження, ювілею. Запрошені артисти виконають свої знамениті твори, які сподобаються не лише любителям техно та року, а й поп-музики.

  Популярні композиції

  • Autobahn.
  • Радіоактивність.
  • Tour de France.
  • Аеродинамік.
  • Elektro Kardiogramm.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Kraftwerk

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Kraftwerk

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Kraftwerk вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Kraftwerk залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Kraftwerk для вашого свята.

Видео Kraftwerk

Як замовити виступ Kraftwerk? Щоб замовити виступ Kraftwerk на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Kraftwerk.

Ми рекомендуємо запрошувати Kraftwerk до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Kraftwerk на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Kraftwerk у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский