Замовити артиста Kristina Si

Kristina Si Офіційний сайт агента

Kristina Si — російська співачка у жанрі хіп-хоп та R&B, кумир сучасної молоді та перша дівчина-виконавець на лейблі Black Star. Яскрава та талановита, вона легко запалює будь-яку вечірку. А ви можете переконатися в цьому, запросивши артистку на свято в нашому агентстві. Ми працюємо без посередників, оперативно та без переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Kristina Si надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Христина Саркісян народилася 1991 року в Казахстані. Її батьки були власниками та артистами пересувного цирку, тому дитинство Христини пройшло у постійних гастролях. З раннього віку займалася музикою, а після закінчення школи стала студенткою Московського інституту культури. Дебют Христини відбувся у 2010 році з піснею «Я відлітаю».

  Пік популярності

  Справжня популярність до молодої співачки прийшла завдяки компанії Black Star, контракт із якою було підписано у 2011 році. Композиція «Ну ну так» вийшла в рамках лейблу і посіла місце у топ-10 найкращих пісень 2013 року. Христина працювала разом із відомими виконавцями, брала участь у спільних виступах та записах, випустила альбом «Світлом у темряві».

  Де виступає артистка

  Kristina Si проводить сольні концерти, бере участь у збірних заходах та фестивалях, а також із задоволенням приймає запрошення виступити на приватних та корпоративних вечірках. Сет-лист концерту:

  • Часу нас не чекає;
  • зима;
  • Бонні та Клайд;
  • Нехай говорять;
  • Mama Boss;
  • Хочу;
  • Не ображай мене;
  • Вечірка.

  Сучасний танцювальний стиль Kristina Si, артистизм та харизма виконавиці додадуть будь-якому заходу енергії та драйву. Артистка легко спілкується з публікою, створює невимушену атмосферу та дарує море позитиву.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Kristina Si

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Kristina Si

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Kristina Si вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Kristina Si залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Kristina Si для вашого свята.

Видео Kristina Si

Як замовити виступ Kristina Si? Щоб замовити виступ Kristina Si на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Kristina Si.

Ми рекомендуємо запрошувати Kristina Si до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Kristina Si на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Kristina Si у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский