Замовити артиста KYM Mazelle

KYM Mazelle Офіційний сайт агента

Кім Мазель – це харизматична темношкіра вокалістка, яка виконує запальну музику у стилі хай-енерджі, хаус та соул. Її пісні перетворять будь-яке свято на барвисте, яскраве та незабутнє шоу!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста KYM Mazelle надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія незрівнянної Kym Mazelle

  Ця чарівна вокалістка з сильним і незвичайним голосом розпочала свою музичну кар'єру ще у другій половині 1980-х років. Доля приготувала їй шлях зігрітим народним коханням зірки, що стала популярною буквально після випуску перших пісень. З того часу не зменшуються ряди шанувальників, які бажають побачити виступ Kym Mazelle у себе на корпоративі, ювілеї, весіллі або Новому Році. На святі будь-якого плану ця незрівнянна виконавиця стає по-справжньому бажаною гостею.

  Як складався творчий шлях Kym Mazelle: біографія артистки

  Кімберлі Грігсбі (саме так насправді звати цю співачку) народилася 1960-го року в США, в Індіані. Музична кар'єра цієї уславленої вокалістки розпочалася ще в молодості: у 80-х роках вона вступила на спеціальність «Мистецтво та менеджмент розважальних медіа» до Колумбійського коледжу Чикаго. З усіх видів мистецтва найближчим їй здалася саме музика, і вже в 1988 році Кімберлі випустила свій перший сингл «Useless (I Don't Need You Now)». Хоча він не підірвав світові чарти, проте зіграв важливу роль, дозволивши Кім заявити про себе. А 1989-го року вийшов сингл «Wait», який співачка виконала разом із Робертом Говардом із гурту «The Blow Monkeys». Він став набагато успішнішим і забезпечив виконавиці велику кількість шанувальників. Повноформатна дебютна платівка чарівної Kym Mazelle мала назву «Crazy» і була випущена в 1989-му році. Альбом користувався великою популярністю, особливо сподобалися шанувальникам треки "Was That All It Was", "Love Strain" та "Missing You". З того часу за Кімберлі закріпився статус однієї з ікон поп-музики. Наразі співачка продовжує радувати своїх шанувальників новими платівками, виступає як запрошена зірка на заходах різного формату. Її можна запросити виступити на корпоративі, весіллі чи ювілеї. Букінг-агенство BnMusic з радістю привезе для вас співачку до будь-якої точки України.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати KYM Mazelle

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на KYM Mazelle

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна KYM Mazelle вказана для ознайомлення. Остаточний прайс KYM Mazelle залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар KYM Mazelle для вашого свята.

Видео KYM Mazelle

Як замовити виступ KYM Mazelle? Щоб замовити виступ KYM Mazelle на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу KYM Mazelle.

Ми рекомендуємо запрошувати KYM Mazelle до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення KYM Mazelle на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ KYM Mazelle у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский