Замовити артиста Laid Back

Laid Back Офіційний сайт агента

Laid Back – дует Джона Гульдберга та Тіма Шталя. Були відомі у Данії насамперед своїм хітом «High Society Girl». Колектив був популярний на європейській сцені з 1983 по 1989 роки. Ми допоможемо організувати виступ гурту на вашому корпоративі. Причому жодних переплат та посередників не потрібно.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Laid Back надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Змішування стилів

  Команда вливалася в нью-вейв тусовку, але включала кілька стилів:

  • Нью-Вейв;
  • Пост-панк;
  • Поп музика;
  • Синтипоп;
  • Регі.

  Такий симбіоз жанрів дозволив знайти відгук у абсолютно різної аудиторії – від любителів танцювальної поп-музики до альтернативних рокерів. Спочатку Laid Back здобули популярність у себе на батьківщині в Данії. Також деяку популярність Laid Back мали у американської публіки. Після виходу альбому в 1983 році хлопці здобули славу і в Європі (багато в чому завдяки англомовним текстам). Також деяку популярність дует набув і в Америці. Серед відомих шлягерів на вашому концерті будуть виконані:

  • White Horse;
  • High Society Girl;
  • Maybe I'm Crazy;
  • Sunshine Reggae;
  • Tricky Kind of Thing.

  Відродження групи

  На початку 90-х років популярність колективу знизилася. Після цього гурт займався виступами на вечірках та приватних корпоритивах. У 2000-х хлопці записували музику для кіно і іноді випускали альбоми. Більш активну концертну діяльність вони продовжили у 2010 році, коли випустили новий сингл. Гурт підійде любителям альтернативної музики середини 80-х. Тут є і танцювальні композиції, і більш атмосферні, і ліричні.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Laid Back

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Laid Back

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Laid Back вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Laid Back залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Laid Back для вашого свята.

Видео Laid Back

Як замовити виступ Laid Back? Щоб замовити виступ Laid Back на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Laid Back.

Ми рекомендуємо запрошувати Laid Back до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Laid Back на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Laid Back у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский