Замовити артиста Latexfauna

Latexfauna Офіційний сайт агента

«Latexfauna» — популярний український гурт у жанрі інді та дрім-поп, відмінною рисою якого стали нетривіальні тексти українською мовою та суржиком. Ми готові запропонувати свої послуги щодо організації участі унікального колективу у будь-якому вашому проекті. BnMusic – ми працюємо без посередників, якісно та оперативно.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Latexfauna надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія та творчість

  У складі групи — колишні студенти Київського національного університету, креативні та талановиті. Вони здобули неймовірну популярність із першим же синглом «Surfer», який у 2016 році за короткий період набрав понад 100 тисяч переглядів на YouTube та потрапив у топ міжнародного фестивалю музичних відеокліпів Music Video Underground.

  Пік популярності

  Маючи у своєму активі лише сингли та жодного альбому, музиканти отримали запрошення виступити на щорічному фестивалі «Республіка». А вже у червні 2017-го гурт розпочав співпрацю з лейблом Moon Records. Через рік відбувся реліз дебютного альбому «Ajahuaska». Колектив виступав на найбільших українських фестивалях, потрапив у гарячу ротацію на радіо, випустив низку синглів та кліпів.

  Де виступають артисти

  Гурт «Latexfauna» гастролює із сольною програмою, бере участь у міських святкових заходах, виступає у клубному форматі та на відкритих майданчиках фестивалів. Стиль та репертуар колективу підходить і для невеликих вечірок — як приватних, так і корпоративних. Сет-лист концерту:

  • Косатка;
  • Новий рік;
  • Lime;
  • Policia;
  • Odyssey:
  • Kungfu;
  • Helios;
  • Delfinam.

  Виступи «Latexfauna» створюють чудове тло для відпочинку завдяки м'якій музиці інді-поп, важкій і неквапливій манері виконання, мелодійним композиціям.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Latexfauna

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Latexfauna

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Latexfauna вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Latexfauna залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Latexfauna для вашого свята.

Видео Latexfauna

Як замовити виступ Latexfauna? Щоб замовити виступ Latexfauna на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Latexfauna.

Ми рекомендуємо запрошувати Latexfauna до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Latexfauna на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Latexfauna у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский