Замовити артиста Layzee aka Mr. President

Layzee aka Mr. President Офіційний сайт агента

Mr. President – німецька група, що представляє жанри поп, євроденс, хай-енерджі, реггі. Layzee — репер, колишній учасник гурту, який сьогодні є офіційним її представником. Організувати феєричне свято за участю зірок стало простіше! Наше букінг-агентство із задоволенням вам допоможе. Ми запросимо артистів на ваше свято без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Layzee aka Mr. President надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Свою музичну діяльність колектив розпочав у 1993 році. Відразу була представлена слухачам перша композиція під назвою «Marilyn Monroe», але вона не принесла очікуваного успіху, як і дебютний альбом «Up And Away». 1996 був ознаменований виходом платівки "We See The Same Sun", куди увійшла найпопулярніша пісня "Coco Jamboo". Саме вона принесла справжню світову популярність. Ця композиція звучала не лише у кожному нічному клубі, а й із кожного вікна. Концертна діяльність колективу тривала до 2008 року. Потім колишній учасник Лейзі продовжив музичну роботу самотужки, не дозволяючи шанувальникам забути популярні пісні колективу. Музиканта з відомими творами гурту запрошують на різні заходи. Формат виступу відмінно підходить для:

  • фестивалів;
  • міських свят;
  • ювілеїв;
  • днів народження;
  • корпоративів.

  Артист із перших хвилин виходу на сцену ставить усім глядачам святковий настрій. Жоден виступ не проходить без таких хітів, як:

  • I'll Follow The Sun;
  • 4 On The Floor;
  • Coco Jumbo;
  • Take Me To The Limit;
  • I Won`t Let You Down.

  Layzee aka Mr. President – музика – є вічна молодість!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Layzee aka Mr. President

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Layzee aka Mr. President

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Layzee aka Mr. President вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Layzee aka Mr. President залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Layzee aka Mr. President для вашого свята.

Видео Layzee aka Mr. President

Як замовити виступ Layzee aka Mr. President? Щоб замовити виступ Layzee aka Mr. President на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Layzee aka Mr. President.

Ми рекомендуємо запрошувати Layzee aka Mr. President до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Layzee aka Mr. President на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Layzee aka Mr. President у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский