Замовити артиста Lenny Kravitz

Lenny Kravitz Офіційний сайт агента

Ленні Кравіц — актор, продюсер, автор пісень та музикант, удостоєний багатьох нагород та премій. Його творчість унікальним чином поєднує в собі фанк, реггі, соул та рок-н-рол. Наше агентство організує виступ артиста на вашому заході на найвищому рівні. Завдяки співпраці з агентом музиканта безпосередньо ми запропонуємо прийнятну ціну та вигідні умови.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Lenny Kravitz надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Lenny Kravitz народився 1964 року. Під час народження отримав ім'я Леонард Альберт Кравіц. Батьки співака: мати Роксі Роукер, темношкіра актриса з Брукліна, та батько Симур Кравіц, продюсер єврейського походження.

  Музична кар'єра

  Кар'єру музиканта Ленні почав старшокласником. У 16 років він узяв псевдонім Ромео Блю, зробив кілька демо-версій та енергійно їх просував. Дебютний альбом Let Love Rule співак презентував у 1989 році. Проривом стала спільна робота з Мадонною. Їхня композиція «Виправдай моє кохання» довго лідирувала в багатьох чартах. Ленні Кравіц співпрацював з Міккі Джаггером, Аеросміт і брав участь у роботі над першою платівкою Ванесси Параді. У музиканта 11 альбомів. І, як зазначають не лише його шанувальники, а й критики, кожен наступний — кращий за попередній. Це підтверджує безліч нагород та премій.

  Акторська діяльність

  У кіно Кравіц дебютував 2001 року. Він зіграв самого себе у фільмі «Зразковий самець». У 2009 році була роль в оскароносному фільмі «Скарб». Знімався у «Дворецькому» та двох частинах «Голодних ігор».

  Де виступає Lenny Kravitz

  Концерти Кравиця — це грандіозне шоу з використанням як сучасних технологій, так і безлічі акустичних інструментів. У нашій агенції ви можете замовити виступ артиста на масштабних заходах: дні міста, фестивалі, ювілеї. У репертуарі музиканта дуже багато хітів:

  • Mr. Cab Driver;
  • Always On The Run;
  • Are You Gonna Go My Way;
  • Fly Away;
  • American Woman.

  Ленні – відкритий та емоційний на сцені. Він із задоволенням спілкується з публікою, любить виходити до зали привітати глядачів.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Lenny Kravitz

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Lenny Kravitz

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Lenny Kravitz вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Lenny Kravitz залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Lenny Kravitz для вашого свята.

Видео Lenny Kravitz

Як замовити виступ Lenny Kravitz? Щоб замовити виступ Lenny Kravitz на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Lenny Kravitz.

Ми рекомендуємо запрошувати Lenny Kravitz до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Lenny Kravitz на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Lenny Kravitz у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский