Замовити артиста Lewis Capaldi

Lewis Capaldi Офіційний сайт агента

Хриплуватий тембр голосу, гарна лірична мелодія, мотив, що запам'ятовується, – складові успіху зірки, що спалахнула недавно на британському небосхилі, на ім'я Льюїс Капальді. Жанр виконання – інді-поп із фольклорними мотивами. Ми влаштуємо вам незабутній виступ співака на вашому заході.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Lewis Capaldi надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Скромний молодик довго не наважувався представити на суд публіки свої твори, виступаючи в караоке-барах та пивних закладах з кавер-версіями відомих пісень. Відточивши вокальну майстерність, він записав у себе вдома перший трек – «Синець» (2017), який завантажив на стрімінг-сервіс Spotify. Тут його й наздогнала слава. Унікальний голос привернув увагу мільйонів слухачів, перетворивши хлопця з непомітною зовнішністю на романтичного героя.

  Популярність

  Дебютний сингл налічує 100 мільйонів прослуховувань, а перший альбом – 511 млн. він став продаваним за 2019 рік. Самотній неприкаяний юнак, який співає про нерозділене почуття, розбиває дівочі серця. У реальному житті Lewis любить подуріти, іронізує над собою, постаючи перед шанувальниками в образі безглуздого пухкого хлопчика в безглуздих окулярах та ще з йоржиком замість мікрофона. Критики назвали юне обдарування «Проривом року» та найкращим артистом Великобританії. Підтвердити титул можна буде за вручення премії «MTV-2019». Його друзі – знаменитості та прості люди «з вулиці», з якими він спілкується в Інстаграм, відповідаючи на коментарі. На концертах він також відкритий і контактний.

  Треки:

  1. "Someone You Loved";
  2. "Fade";
  3. "Rush Feat Jessie Reyez";
  4. "Tough";
  5. "Don't Get Me Wrong".
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Lewis Capaldi

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Lewis Capaldi

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Lewis Capaldi вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Lewis Capaldi залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Lewis Capaldi для вашого свята.

Видео Lewis Capaldi

Як замовити виступ Lewis Capaldi? Щоб замовити виступ Lewis Capaldi на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Lewis Capaldi.

Ми рекомендуємо запрошувати Lewis Capaldi до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Lewis Capaldi на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Lewis Capaldi у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский