Замовити артиста Lian Ross

Lian Ross Офіційний сайт агента

Lian Ross – справжня легенда 80-х, яка не тільки не зупинилася на досягнутому, але з успіхом продовжила музичну кар'єру в наступні роки. А у 2013-2016 її студійні альбоми I Got The Beat та And The Beat Goes On справили справжній фурор на європейських радіостанціях. Ми пропонуємо замовити виступ співачки на вашому заході без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Lian Ross надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчий шлях

  Початок кар'єри Ліан Росс посідає 1980 рік. У цей час молода німецька співачка з Гамбурга знайомиться із продюсером Modern Talking, який згодом стане її чоловіком. Завдяки Луїсу Родрігесу з'являється кілька синглів під псевдонімом Josy. Роботи Do The Rock та I Know не стали проривом. Тому було ухвалено рішення змінити концепцію. У 1985 році світ вперше почув Say You'll Never у виконанні Ліни Росс. Пісня одразу ж стала мегапопулярною і досі звучить на радіостанціях не лише у Європі, а й у СНД. 2004 року артистка виступала на фестивалі Авторадіо в Москві. На 2009 рік припадає другий пік популярності завдяки кавер версії пісні Young Hearts Run Free. Співачка відома співпрацею з багатьма колективами Німеччини та Іспанії. Активно займається продюсуванням молодих колективів, пише вірші та музику. Також активно гастролює. Виступи відбуваються як у рамках фестивалів, так і на закритих корпоративах для невеликої аудиторії. Вкрадливий ніжний голос, мелодійні чуттєві пісні, продуманий образ, все це дозволяє поринути у романтичну атмосферу та понастальгувати про приємні моменти життя. Ліан Росс веде себе не нав'язливо, але відкрита до діалогу і не страждає на зіркову хворобу. Популярні треки:

  • Fantasy
  • You'll Never
  • It's Up to You
  • Neverending Love
  • Do You Wanna Funk
  • Oh Won't You Tell Me
  • Young Hearts Run Free
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Lian Ross

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Lian Ross

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Lian Ross вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Lian Ross залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Lian Ross для вашого свята.

Видео Lian Ross

Як замовити виступ Lian Ross? Щоб замовити виступ Lian Ross на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Lian Ross.

Ми рекомендуємо запрошувати Lian Ross до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Lian Ross на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Lian Ross у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский