Замовити артиста Lissa Wassabi

Lissa Wassabi Офіційний сайт агента

Lissa Wassabi – творчий псевдонім молодої та талановитої співачки Лізи Жихарьової. Яскрава та енергійна виконавиця в стилі поп-рок має власний унікальний стиль і прекрасний голос, що зробило її однією з найбільш затребуваних серед молодих артистів. Ми готові запросити співачку на ваше свято та гарантуємо вигідні умови букінгу та оптимальні ціни.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Lissa Wassabi надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Єлизавета Жихарева народилася 1992 року у Запоріжжі. Навчалася у музичній школі, співала у місцевій рок-групі та у джазовому ансамблі. 2008 року перемогла у вокальному конкурсі для юних талантів «Діти Сонця». Нагорода — щоб записати сингл і зняти відеокліп. Ліза успішно скористалася шансом, дебютувавши з композицією «Дівчинка-везіння». Так в українському шоу-бізнесі спалахнула нова зірка — Lissa Wassabi.

  Пік популярності

  Другий сингл «Хто ти» зміцнив позиції співачки на поп-рок сцені, потрапивши до ротацій на популярних радіостанціях країни. У 2012 році вийшов дебютний альбом "I Love You". У ньому Lissa представила 16 треків різних авторів російською та англійською мовами. 2017 року співачка записала міні-альбом з авторськими піснями «Остро».

  Де виступає артистка

  Lissa Wassabi гастролює із сольною програмою, бере участь у збірних святкових та благодійних концертах. Співачку можна запросити на захід будь-якого рівня: дні міста, корпоративи, сімейні урочистості, молодіжні вечірки. Сет-лист концерту:

  • Ping Pong;
  • Додому;
  • Липень Липень;
  • Віскі Лайм;
  • З медом;
  • Нічого сильнішого.

  Концерти співачки заряджають енергією та позитивом. Ліса Вассабі чудово взаємодіє з публікою, створює неформальну та легку атмосферу дружньої вечірки.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Lissa Wassabi

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Lissa Wassabi

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Lissa Wassabi вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Lissa Wassabi залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Lissa Wassabi для вашого свята.

Видео Lissa Wassabi

Як замовити виступ Lissa Wassabi? Щоб замовити виступ Lissa Wassabi на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Lissa Wassabi.

Ми рекомендуємо запрошувати Lissa Wassabi до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Lissa Wassabi на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Lissa Wassabi у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский