Замовити артиста Livin Joy

Livin Joy Офіційний сайт агента

Livin Joy – популярний колектив Італії, який завоював світову славу лише двома композиціями. Жанр виступів – євроденс. Не знаєте, як зробити свято особливим, щоб воно сподобалося всім без винятку? Ми вам допоможемо і з радістю запросимо зірку на ваш захід без посередників та переплат!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Livin Joy надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Колектив було сформовано 1993 року. До нього входило 4 музиканти: Паоло Віснаді, Тамека Старр, Джанні Віснаді, Дженіс Робінсон. Після запису перших двох пісень учасники колективу відчули, що означає прокинутися відомими. Композиції "Dreamer", "Don't Stop Movin" відразу ж посіли перші місця у світових хіт-парадах і не здавали лідерські позиції протягом кількох місяців. За свою музичну діяльність, яка тривала 6 років, артисти записали лише один альбом під назвою «Don't Stop Movin'». До нього увійшли найкращі хіти, які досі звучать із динаміків радіоприймачів та у нічних клубах. Сьогодні зірок можна запросити на такі заходи, як:

  • вечірки;
  • ювілеї;
  • фестивалі;
  • корпоративи;
  • міські урочистості.

  На своїх концертах артисти з перших хвилин ставлять потрібний темп залу. Вони охоче ведуть діалоги з глядачами, жартують, заходять до зали. Будь-який гість може спокійно взяти у легендарних зірок автограф та зробити фото на згадку. Жоден концерт не обходиться без найкращих творів гурту:

  • Just for the Sex of It;
  • Deep in You;
  • Dreamer;
  • Where Can I Find Love;
  • Follow the Rules.

  Livin Joy – у світі немає поганої музики, вся музика дорівнює!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Livin Joy

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Livin Joy

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Livin Joy вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Livin Joy залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Livin Joy для вашого свята.

Видео Livin Joy

Як замовити виступ Livin Joy? Щоб замовити виступ Livin Joy на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Livin Joy.

Ми рекомендуємо запрошувати Livin Joy до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Livin Joy на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Livin Joy у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский