Замовити артиста Loona

Loona Офіційний сайт агента

Loona – це харизматична артистка родом з Нідерландів, яка вже не один рік вражає слухачів зі всього світу своїм прекрасним голосом і неймовірною чарівністю. З нашою допомогою Місяць може виступити у вас на заході!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Loona надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія співачки Місяця?

  Незрівняна виконавиця та танцівниця Loona, чиє справжнє ім'я звучить як «Марі-Джозі ван дер Кольк», народилася 1974-го року в голландському містечку Еймейдені. Це відносно невелике, проте вельми мальовниче портове місто, яке стало для артистки Місяця не лише місцем, де вона провела дитинство, а й джерелом натхнення. З юних років майбутня виконавиця демонструвала схильність до музики та танців, попутно всіляко намагаючись втілити свої мрії про творчу кар'єру в реальність. Говорити про повноцінний початок музичного шляху співачки варто з 1994-го року, коли юній Марі-Джозі було всього двадцять років, і вона виступала з вокальними та танцювальними номерами на святах і в клубах. Тоді виконавиця і мріяти не могла про світову славу. Іншим, творчим партнером та наставником для Loona став DJ Sammy, з яким артистка записала свої перші треки. А в 1998-му році вона нарешті зуміла випустити перший справді великий альбом, який отримав назву «Lunita». З того часу виконавиця записала низку вкрай успішних синглів, включаючи всесвітньо відому пісню Hijo de la luna, а також п'ять повноформатних студійних альбомів. Як офіційний сайт співачки Місяця, ми пропонуємо вам рідкісну можливість запросити артистку до себе на свято: весілля, Новий рік, банкет, корпоратив чи ювілей. Прямі контакти співачки Місяць дозволяють нам гарантовано знайти вільну дату в її гастрольному графіку та замовити артистку на ваш захід.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Loona

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Loona

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Loona вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Loona залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Loona для вашого свята.

Видео Loona

Песни Loona

Як замовити виступ Loona? Щоб замовити виступ Loona на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Loona.

Ми рекомендуємо запрошувати Loona до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Loona на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Loona у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский