Замовити артиста Loreen

Loreen Офіційний сайт агента

Чарівна шведська виконавиця Лорін підкорила весь світ своїм неймовірним голосом та потужною харизмою, вигравши Євробачення у 2012-му році. Ми можемо запросити незрівнянну Loreen прямо до вас на свято!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Loreen надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Loreen

  Майбутня всесвітньо відома артистка народилася 1983-го року у Стокгольмі. Своєю незвичайною зовнішністю та сильним голосом вона завдячує мароккансько-берберському походженню. Лорін з юних років захоплювалася музикою і виявляла неабиякий талант. Її творча кар'єра стартувала 2004-го року, коли виконавиця взяла участь у шоу популярного формату – «Idol». Обдарована дівчина фінішувала за результатами шоу на четвертому місці. Виконана нею композиція Want You увійшла до альбому Best Of Idol 2004-го року. У 2011-му та 2012-му роках виконавиця взяла участь у фестивалі «Melodifestivalen», виконавши пісні «My Heart Is Refusing Me» та «Euphoria». Друга композиція принесла дівчині перемогу, а також була виконана нею на пісенному конкурсі «Євробачення» у 2012 році. Глядачам сподобалася не лише пісня та чуттєва манера виконання Лорін, а й її незвичайна поведінка на сцені. Дівчина представила особливий танець у стилі "йога-данс", який разом з нею виконав Осбен Йордан, біт-боксер із США. На «Євробаченні» харизматична артистка також виборола перше місце та любов публіки.

  Замовити Loreen на свято – значить подарувати собі та іншим незабутні враження

  У 2012-му році артистка випустила дебютну платівку під назвою «Heal», яка стала платиновою у Швеції і дуже популярною у багатьох інших країнах. Також вона випустила низку нових синглів:

  • "Crying Out Your Name",
  • "We Got the Power",
  • "Paper Light (Higher)"
  • та "I'm In With You".

  Наразі виконавиця працює над новим альбомом та активно гастролює, що не може не тішити шанувальників гарної музики. З нашою допомогою ви можете замовити Loreen на корпоратив, Новий рік, весілля чи концерт. Ми є офіційними агентами співачки. Ми маємо всі необхідні контакти Лорін, а також ексклюзивну домовленість про організацію її виступів. Біографія Лорін тільки починається, і ця обдарована артистка має ще чимало перемог у її улюбленій справі. Ми радимо вам не втрачати унікальної можливості запросити співачку до себе на свято.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Loreen

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Loreen

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Loreen вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Loreen залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Loreen для вашого свята.

Видео Loreen

Песни Loreen

Як замовити виступ Loreen? Щоб замовити виступ Loreen на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Loreen.

Ми рекомендуємо запрошувати Loreen до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Loreen на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Loreen у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский