Замовити артиста Loretta Grace

Loretta Grace Офіційний сайт агента

Loretta Grace – це унікальна виконавиця, яка успадкувала від свого африканського батька неймовірний голос, а від американської матері – красу та веселу вдачу. Виступ Лоретти Грейс – це завжди безпрограшний варіант для будь-якої публіки!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Loretta Grace надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Loretta Grace

  Отже, ця харизматична, миловидна та обдарована виконавиця народилася в міжнародній родині. Незважаючи на те, що мама Лоретти Грейс – американка, а батько – африканець, вона виросла в Італії, в портовому місті Анкона. 2006-го року обдаровану дівчинку випадково помітив музичний агент, який швидко оцінив потенціал виконавиці і вирішив допомогти їй з розкручуванням. Під його керівництвом Лоретта Грейс записала кілька вдалих синглів із іншими італійськими виконавцями. У період з 2009 по 2011 роки Loretta Grace також розмістила ряд відеороликів на каналі YouTube, що містять записи виконання нею каверів на всесвітньо відомі пісні уславлених музикантів. Поступово дівчину почали запрошувати на різноманітні шоу-програми, церемонії нагородження, брати у неї інтерв'ю та, звичайно ж, пропонувати їй виступити на різних концертах. Зараз Лоретта Грейс – це молода зірка, що сходить, яку поки що можна запросити до себе на корпоратив.

  Чи хочете ви замовити Loretta Grace на свято?

  Ми, концертна агенція BnMusic, виступаємо в ролі офіційного промоутера артистки. Це означає, що ми маємо прямі контакти Loretta Grace та домовленості про роботу з нею безпосередньо, минаючи численних посередників. Таким чином, ми отримуємо надійніший зв'язок із артисткою, а також не платимо посередницькі комісії. Відповідно, запропоновані нами ціни артистки є найбільш демократичними. Ми займаємось організацією виступів Лоретти Грейс на святах наших клієнтів: на Нових роках, на банкетах, на ювілеях, на творчих вечорах, на весіллях тощо. Гастрольний графік у виконавиці досить напружений, проте ми можемо знайти у ньому вільне місце для вашого заходу. Букінг концерту артистки припускає, що вона не лише приїде у призначений день і виконає свої найкращі хіти, а й, можливо, вийде до шанувальників, щоб дати автографи та сфотографуватися.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Loretta Grace

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Loretta Grace

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Loretta Grace вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Loretta Grace залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Loretta Grace для вашого свята.

Видео Loretta Grace

Як замовити виступ Loretta Grace? Щоб замовити виступ Loretta Grace на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Loretta Grace.

Ми рекомендуємо запрошувати Loretta Grace до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Loretta Grace на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Loretta Grace у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский