Замовити артиста Los Del Rio

Los Del Rio Офіційний сайт агента

Група "Los Del Rio" – іспанський дует, що складається з Антоніо Ромеро Монхе та Рафаеля Руїса Пердігонеса. Понад 50 років вони виконують народні андалузькі пісні. На їхньому рахунку близько 40 синглів та альбомів. Їхня візитна картка — пісня «Macarena». Бажаєте відчути атмосферу безтурботної фієсти? Наша агенція разом з «Los Del Rio» з радістю допоможуть вам, без переплати та посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Los Del Rio надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Історія групи

  Антоніо із Рафаелем почали співати разом ще 14-річними підлітками. Дует полюбився мешканцям їхньої рідної Севільї, тож хлопці вирішили продовжити свій творчий шлях.

  Перші кроки на сцені

  Завдяки таланту юних співаків розвиток групи йшов досить швидко:

  • 1962 – початок спільних виступів;
  • 1965 – дует запрошений на іспанське телебачення;
  • 1967 – випущений їхній перший повноцінний альбом Luces de Sevilla;
  • 1969 – група вперше виїжджає до Америки, виступивши там з великим успіхом.

  Молоді виконавці підкорили латиноамериканські країни та розпочали роботу з відомими виконавцями.

  Серед них:

  • Хуліо Іглесіас;
  • Монсеррат Кабальє;
  • Лола Флорес.

  Пік популярності

  Через 30 років Ромеро та Руїс, побачивши виступ танцівниці фламенко Дани Патрісії, написали пісню «Macarena», яку присвятили їй. Це розповідь про легковажну іспанську дівчину, яка проводила в армію нареченого. Макарена не хоче нудьгувати на самоті, вона йде веселитися з друзями свого коханого. У своєму оригінальному звучанні композиція не знайшла відгуку європейського слухача. Тому в 1995 році вона була перекладена англійською, набула нового танцювального ритму і вирушила підкорювати світ. Влітку 1996-го вся планета танцювала з кліпу «Macarena».

  Пісню використовували для набуття популярності такі зірки як:

  • Ріккі Мартін;
  • Едвіс Креспо;
  • Даніела Мерк'юрі.

  Альбоми та концерти

  До 2012 року "Los Del Rio" випустили ще 8 альбомів. У кожному їх знайшлося місце для суперхіта в різних аранжуваннях. Солідний вік співаків не заважає їм вести повноцінну гастрольну діяльність, про що свідчать Твіттер, Фейсбук. Монхе та Пердігонес знімаються на телебаченні, беруть участь у творчих проектах, займаються благодійністю. Їхні концерти, як і раніше, запалюють публіку. Дует часто виступає разом із сучасними виконавцями.

  Виступи

  На думку слухачів, Los Del Rio в умінні завести зал може дати фору молоді. Їхня щирість, запал змушують веселитися всіх. Дует однаково добре підходить для масштабних заходів, корпоративів, сімейних свят. Рафаель та Антоніо дружелюбні, вони із задоволенням спілкуються з публікою і, звичайно, танцюють разом із усіма.

  На їх виступах звучать улюблені пісні:

  • Macarena;
  • El Negro Zumbon;
  • Viva el Salero;
  • Sevilla Tiene Un Color Especia;
  • Con el corazón.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Los Del Rio

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Los Del Rio

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Los Del Rio вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Los Del Rio залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Los Del Rio для вашого свята.

Видео Los Del Rio

Як замовити виступ Los Del Rio? Щоб замовити виступ Los Del Rio на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Los Del Rio.

Ми рекомендуємо запрошувати Los Del Rio до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Los Del Rio на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Los Del Rio у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский