Замовити артиста Lou Bega

Lou Bega Офіційний сайт агента

Харизматичний німецький співак угандійсько-італійського походження Лу Бега виконує музику у жанрі мамбо, поп, джаз, хіп-хоп та ча-ча-ча. Пісні Lou Bega популярні у всьому світі – вони стануть чудовою прикрасою і для вашого свята!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Lou Bega надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Lou Bega: біографія

  Першим синглом, який записав цей привабливий музикант, стала пісня під назвою «Mambo #5». Трек тримався на верхніх рядках хіт-парадів усього світу протягом кількох місяців. Однією з головних причин популярності артиста, яка не вщухає і досі, вважається його вміння поєднати музику в стилі євроденс та латиноамериканський поп-стиль. Це поєднання виявилося набагато цікавішим, ніж класичний євроденс, і сподобалося величезній кількості слухачів у багатьох країнах.

  Lou Bega біографія

  Давид Лубега (саме так насправді звуть музиканта) народився 1975-го року в Мюнхені. Його мати є витівкою із південної Італії, а батько – уродженцем Уганди. Музичну кар'єру Давид почав ще у віці 13 років: тоді він захоплювався реп-музикою та створив власний гурт. Коли хлопцеві було 15 років, цій групі навіть вдалося випустити свій альбом. Однак невдовзі Давид поїхав до Майамі, де увагу виконавця-початківця привернув такий жанр, як латиноамериканська музика. Саме завдяки цьому захопленню згодом Lou Bega гурт набув свого неповторного стилю. Після повернення до Німеччини артист познайомився з відомими продюсерами Ахімом Кляйстом та Гоаром Бізенкампом, які побачили у творчості молодого музиканта перспективу для подальшого розвитку. Продюсери запропонували Давиду підписати контракт зі звукозаписною фірмою Lautstark, за допомогою якої виконавець і записав свій перший і вкрай популярний сингл. Пісня Lou Bega Mambo Number 5 є ремейком інструментальної композиції Переса Прадо, записаної в 1949-му році. 1999-го року Лу Бега випустив свою дебютну платівку – «A Little Bit of Mambo». Вона повторила успіх першого синглу та моментально стала головною темою на всіх танцювальних майданчиках Швейцарії, Німеччини, Угорщини, Фінляндії, Австрії, Португалії, Канади, США та Близького Сходу. У 2001-му році артист випустив альбом «Ladies and Gentlemen», 2001-го – «Lounatic», 2010-го – «Free Again».

  До плей-листу виступу Лу Бега на святі можуть входити композиції:

  • Sweet Like a Cola
  • Just a Gigolo
  • I Got a Girl
  • Mambo #5
  • можливе також виконання інших пісень за погодженням із артистом, виконаним заздалегідь.

  Чому саме BnMusic варто довірити організацію виступу Лу Бега?

  1. Замовити концерт Lou Bega на корпоратив, на Новий Рік, на весілля, на ювілей, на творчий вечір, на бенкет і т.д. з нашою допомогою – означає гарантовано отримати унікальний, незабутній захід із живим виступом артиста, а не його двійника.
  2. Ми зможемо не лише замовити артистів, а й гарантувати їхній якісний виступ, оскільки наші фахівці проконтролюють виконання саундчеку.
  3. У артиста досить напружений гастрольний графік. Проте ми активно співпрацюємо з Lou Bega та менеджерами артиста і завжди зможемо знайти для вас «вікно» у його розкладі.
  4. Наші ціни на виступи артистів, як правило, виявляються на 30% нижчими, ніж розцінки інших івент-агентств.
  5. Щоб забезпечити вас гарантією приїзду артиста в певну дату, ми можемо застрахувати ваш контракт з ним.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Lou Bega

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Lou Bega

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Lou Bega вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Lou Bega залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Lou Bega для вашого свята.

Видео Lou Bega

Песни Lou Bega

Як замовити виступ Lou Bega? Щоб замовити виступ Lou Bega на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Lou Bega.

Ми рекомендуємо запрошувати Lou Bega до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Lou Bega на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Lou Bega у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский