Замовити артиста Louisa Johnson

Louisa Johnson Офіційний сайт агента

Співачка Louisa Johnson є наймолодшою переможницею британської програми "Х-фактор". Композиції дівчини сповнені експресії та відрізняються глибоким змістом, тому замовляти співачку Louisa Johnson на корпоратив люблять шанувальники сучасних музичних напрямків.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Louisa Johnson надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Louisa Johnson

  Луїза Джонсон народилася у звичайній сім'ї в Англії, а вже у 17 років вона перевершила всіх конкурентів у музичному шоу «Х-фактор». Після перемоги до дівчини прийшла популярність, тому активно займалася підготовкою свого першого сольного альбому. Сьогодні виконавиця відома за синглами Bridge Over Troubled Water, Best Behaviour, Respect. Її пісні та відеокліпи наповнені змістом, а Louisa Johnson відрізняється чарівністю, тому кожен її виступ перетворюється на справжнє шоу. Шанувальники дівчини з нетерпінням чекають на вихід її першого альбому, який намічено на 2017 рік, тому активно заповнюють офіційний сайт агента Луїзи Джонсон позитивними коментарями та компліментами для зірки. Але ви можете не чекати і послухати її сингли вже зараз, навіщо потрібно просто замовити на свято співачку Луїза Джонсон!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Louisa Johnson

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Louisa Johnson

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Louisa Johnson вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Louisa Johnson залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Louisa Johnson для вашого свята.

Видео Louisa Johnson

Як замовити виступ Louisa Johnson? Щоб замовити виступ Louisa Johnson на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Louisa Johnson.

Ми рекомендуємо запрошувати Louisa Johnson до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Louisa Johnson на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Louisa Johnson у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский