Замовити артиста Lucky Chops

Lucky Chops Офіційний сайт агента

Lucky Chops – популярний сучасний колектив Угорщини, який зумів завоювати серця мільйонів шанувальників. Жанр виступів – рок-н-рол, поп-музика. Бажаєте почути найкращі хіти на своєму святі? Запрошуйте популярних музикантів, а ми вам допоможемо зробити це без переплат та посередників!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Lucky Chops надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Сучасний музичний колектив під назвою Lucky Chops розпочав свою діяльність лише кілька років тому. До складу групи входять 6 осіб: Josh Holcomb, Daro Behroozi, Charles Sams, Joshua Gawel, Raphael Buyo. Свою популярність гурт завоював цікавою обробкою забутих мелодій та пісень. За кілька місяців із музикантів у переходах метро Нью-Йорка, хлопці стали справжніми зірками. Вони змогли довести всьому світу, що музика не має меж — рок-н-рол може обійтися без гітари, а духові інструменти можна використовувати не тільки для відтворення серйозної класичної музики. Сьогодні колектив має величезну популярність у США, Угорщини, Італії. Зірок чекають з нетерпінням у будь-якій країні. Формат виступів дозволяє ідеально вписатися в такі заходи, як:

  • фестивалі;
  • вечірки;
  • міські свята;
  • корпоративи;
  • дні народження.

  Артисти на концертах із задоволенням спілкуються із глядачами виходячи до зали. Багато жартують та задають святкову атмосферу вже з перших хвилин вступу. На кожному концерті звучать найкращі хіти, серед яких:

  • Danza;
  • I'm Not The Only One;
  • Hello (ADELE COVER);
  • Going Home;
  • Behroozi;
  • Daro and Charles Magnificent Journey;
  • I Want You Back.

  Lucky Chops – стара забута музика нового покоління!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Lucky Chops

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Lucky Chops

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Lucky Chops вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Lucky Chops залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Lucky Chops для вашого свята.

Видео Lucky Chops

Як замовити виступ Lucky Chops? Щоб замовити виступ Lucky Chops на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Lucky Chops.

Ми рекомендуємо запрошувати Lucky Chops до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Lucky Chops на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Lucky Chops у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский