Замовити артиста Lutricia McNeal

Lutricia McNeal Офіційний сайт агента

Американка Lutricia McNeal здобула небувалу славу в Європі як соул, R&B та поп-співачка. Вона із задоволенням виступає як на великих музичних майданчиках, так і перед маленькою аудиторією. Щоб запросити артистку на корпоратив, день народження або для повноцінного концерту, зв'яжіться з нашим агентством. Ми гарантуємо високий рівень проведення заходів та конкурентні ціни.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Lutricia McNeal надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок творчого шляху

  Народилася Лутрішія Макніл у 1973 році в Оклахома-Сіті, США. У дитинстві мріяла стати знаменитою і співала госпел у місцевому церковному хорі. Успіх співачці принесла спільна робота зі шведським дуетом Rob'n'Raz. Сингл In Command став лідером хіт-параду Швеції в 1993 році.

  Сольна кар'єра

  Перший альбом "My Side of Town" ("Моя сторона міста") Lutricia McNeal записала взимку 1996 року. Один із синглів, "Ain't That Just The Way", дуже швидко став абсолютним хітом у Швеції, а сама Лутрішія отримала премію "Відкриття року". Пісні Макніл займали перші рядки у хіт-парадах Австралії, Японії, Європи.

  Де виступає Lutricia McNeal

  Співачка продовжує концертну діяльність. Її творчість принесе задоволення як шанувальникам клубної музики, так і любителям жанру соул. Енергійні ритми у поєднанні з м'яким, насиченим вокалом чудово підійдуть для молодіжної вечірки, де прозвучать:

  • "Ain't That Just The Way";
  • "356 Days";
  • "My Side Of Town";
  • "Stranded";
  • "Fly Away".

  На концертах Лутрішії панує невимушена, дружня атмосфера у поєднанні з якісним звучанням. Співачка активно взаємодіє із публікою. Але найголовніше, вона насолоджується власною музикою та заряджає цією енергією своїх глядачів.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Lutricia McNeal

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Lutricia McNeal

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Lutricia McNeal вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Lutricia McNeal залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Lutricia McNeal для вашого свята.

Видео Lutricia McNeal

Як замовити виступ Lutricia McNeal? Щоб замовити виступ Lutricia McNeal на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Lutricia McNeal.

Ми рекомендуємо запрошувати Lutricia McNeal до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Lutricia McNeal на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Lutricia McNeal у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский