Замовити артиста Maggie Reilly

Maggie Reilly Офіційний сайт агента

Maggie Reilly – співачка із Шотландії, співпрацювала з Майком Олфілдом. Її група виконує м'який софт-рок із елементами блюзових гітар. Наше агентство пропонує вам прикрасити свято чудовою музикою зі світовими хітами. Головний шлягер – "Moonlight Shadow".

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Maggie Reilly надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Дівчина із Шотландії

  Шотландська музика славиться своїми фолковими мотивами. Ось і Меггі Рейлі перейнялася культурою місцевих пабів та затишних ресторанчиків, у яких виступав її батько. Тато та донька заробляли гроші співом та танцями. Але незабаром дівчина вирішила від'єднатися від сімейного дуету та піти у сольне плавання. Першим колективом став Cado Belle. Там юна співачка дізналася, що таке фанк та джаз-рок. Команда проіснувала кілька років, після чого розпалася.

  Вдала зустріч

  Амбітна виконавиця пробувала щастя в Ірландії. І успіх їй усміхнувся. Музична співпраця з Mike Oldfield вийшла вкрай продуктивною. З ним записано кілька успішних альбомів у жанрах софт-рок, фолк, поп-рок. М'який голос співачки та композиторський талант Майка подарували світові такі хіти:

  • "Moonlight Shadow";
  • "Echoes";
  • "Elena";
  • "Everytime We Touch";
  • "Wonderful Land".

  Як запрошений артист Меггі виступає зі своєю групою у складі чотирьох осіб. Райдер у команди невеликий. Потрібен автобус для перевезення обладнання та номер у готелі. Музика колективу підійде для концерту любителів справжнього британського софт-року. Прекрасна гітарна музика та проникливий вокал Райлі створять атмосферу для святкового вечора.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Maggie Reilly

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Maggie Reilly

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Maggie Reilly вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Maggie Reilly залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Maggie Reilly для вашого свята.

Видео Maggie Reilly

Як замовити виступ Maggie Reilly? Щоб замовити виступ Maggie Reilly на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Maggie Reilly.

Ми рекомендуємо запрошувати Maggie Reilly до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Maggie Reilly на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Maggie Reilly у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский