Замовити артиста Mamarika

Mamarika Офіційний сайт агента

Творчість української співачки MamaRika — це енергійна суміш фанку, соулу та хіп-хопу з українськими текстами. Сучасна музика у найкращих світових традиціях стане справжнім подарунком для гостей вашого свята. Запросіть популярну модну та стильну артистку через наше агентство. Ми готові запропонувати найвигідніші умови букінгу без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Mamarika надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Під звучним псевдонімом виступає Анастасія Кочеткова, відома раніше як співачка Еріка. Вона народилася у місті Червоноград Львівської області у 1989 році. Неабиякі вокальні дані та музичність виявилися ще в дитинстві. У віці 14 років Анастасія здобула премію фестивалю «Червона Рута», а за кілька років стала переможницею американського шоу «Шанс». Популярність в українському шоу-бізнесі приніс проект "Фабрика зірок", фіналісткою якого вона стала.

  Пік популярності

  З 2010 року активно виступала під сценічним ім'ям Еріка. Записала альбом «Папараці», знімалася у мюзиклах, серіалах та озвучувала персонажі в анімаційних фільмах. 2016 року представила новий сольний проект MamaRika. Співачка змінила не лише ім'я, а й музичний стиль. На зміну традиційній естрадній пісні прийшло модне звучання R&B. У цьому жанрі витримано альбом «Кач», що вийшов 2017-го.

  Де виступає артистка

  MamaRika проводить повноцінні сольні концерти, бере участь у збірних святкових та благодійних заходах, корпоративах та співає на приватних вечірках. Сет-лист концерту:

  • Ніч у барі;
  • Хмарно;
  • Дай нам Боже;
  • Відчувай;
  • Хмарно;
  • Мама Ріка.

  Виступ MamaRika – це не тільки якісний саунд та професійне шоу, але й щирі емоції, і нестримний танцювальний драйв.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Mamarika

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Mamarika

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Mamarika вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Mamarika залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Mamarika для вашого свята.

Видео Mamarika

Песни Mamarika

Як замовити виступ Mamarika? Щоб замовити виступ Mamarika на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Mamarika.

Ми рекомендуємо запрошувати Mamarika до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Mamarika на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Mamarika у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский