Замовити артиста Marc Almond

Marc Almond Офіційний сайт агента

Марк Алмонд – відомий британський музикант, автор пісень. Завоював популярність як учасник гурту "Soft Cell". Сьогодні виступає із успішними сольними проектами. Ви можете замовити артиста із концертом на ваше свято. Ми пропонуємо свої букінг-послуги без посередників та на вигідних умовах.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Marc Almond надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Marc Almond народився у Саутпорті, приморському місті на півночі Англії, у 1957 році. У дитинстві захоплювався музикою Девіда Боуї, Еліса Купера, Марка Болана. Закінчив Політехнічний університет Лідса і отримав ступінь з живопису.

  Дует Soft Cell

  В університеті Марк познайомився з Дейвом Боллом та створив проект «Soft Cell». В результаті творчої співпраці було записано близько 20 композицій у стилі експериментального пост-панку, що стали першим альбомом. Згодом музичні уподобання дуету трансформувалися, і наступні роботи набули звучання синті-поп. Група записала чотири диски, а пісня Tainted Love була нагороджена Brit Award за найкращий сингл і увійшла в топ 100 Billboard. 1984 року музиканти зайнялися сольними проектами.

  Сольна кар'єра

  Марк записав понад десяток сольних альбомів та синглів. Разом із легендою 60-х Джином Пітні Алмонд записав композицію Something's Gotten Hold of My Heart, яка потрапила в топ британського чарту. Найуспішніша робота Марка – The Stars We Are. Творчість Алмонда займає особливе місце у музичному світі. Співак має унікальну здатність легко переходити з одного жанру до іншого і поєднувати у своїй творчості безліч стилів.

  Де виступає Марк Алмонд

  Marc Almond гастролює у багатьох країнах. Його можна запросити з повноцінним концертом і для виступу на корпоративі, приватній вечірці. Музикант виконує як старі хіти, так і композиції з нових альбомів:

  • Tainted Love;
  • Amazing;
  • All About You;
  • Forever Dreaming;
  • Breathe in Breathing Deep.

  Концерт Алмонда — це поєднання музики та моновистави. Він «грає» кожну пісню, і робить це щиро та переконливо.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Marc Almond

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Marc Almond

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Marc Almond вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Marc Almond залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Marc Almond для вашого свята.

Видео Marc Almond

Як замовити виступ Marc Almond? Щоб замовити виступ Marc Almond на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Marc Almond.

Ми рекомендуємо запрошувати Marc Almond до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Marc Almond на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Marc Almond у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский