Замовити артиста Marilyn Manson

Marilyn Manson Офіційний сайт агента

Marilyn Manson – популярний гурт зі США, що виконує музику в жанрі рок. Колектив був створений ще 1989 року, і з того часу його склад неодноразово змінювався. Незмінним залишається фронтмен та висока якість виступів. Ми допоможемо вам організувати концерт гурту без будь-яких посередників. Достатньо зателефонувати за номером, вказаним на сторінці.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Marilyn Manson надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Колектив було започатковано студентами факультету журналістики Браяном Уорнером та Скоттом Путьовські. До них приєдналися їхні друзі – Браян Тютюнник та Перрі Пандреа. Спочатку музиканти захопилися каверами, але майже одразу почали записувати свою музику. Вже 1994 року вийшов їхній перший реліз під назвою «Portrait of an American Family». Альбом був добре прийнятий і критиками, і слухачами. Однак справжня популярність прийшла вже з наступною платівкою. «Antichrist Superstar» дозволив артистам піднятися на вершину чартів, і вони стали відомі широкій аудиторії. Браян Уорнер завжди знаходить час і для інших справ, окрім музики. Так, наприклад, він знявся у кількох фільмах та серіалах. Серед них "Сини Анархії", "Неправильні копи", "Салем" та інші. Крім того, артист добре малює та пише вірші.

  Виступи Marilyn Manson

  Група тримається в промисловості вже понад 30 років. Логічно, що її концерти відбуваються завжди на найвищому рівні. Ексцентричні музиканти завжди знайдуть чим здивувати улюблених фанатів, чи це незвичайні вбрання чи кумедні перформанси. Побувавши на такому шоу, ви, напевно, захочете потрапити туди ще раз. Можна подивитися на колектив і на маленьких вечірках та великих рок-фестивалях. Звичайно, це не повний перелік заходів. Marilyn Manson — гурт, готовий розкачати будь-який майданчик.

  Репертуар артистів

  Більшість шанувальників хоче почути на концерті улюблені композиції. Музиканти не можуть їм у цьому відмовити. Найчастіше вони співають:

  • Rock Is Dead;
  • The Dope Show;
  • Sweet Dreams (Are Made Of This);
  • Tainted Love;
  • Personal Jesus.

  Гарантії

  Договір, який підписується під час замовлення, гарантує, що всі зобов'язання будуть виконані. Якщо виступ доведеться скасувати, кошти буде повернено на ваш рахунок.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Marilyn Manson

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Marilyn Manson

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Marilyn Manson вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Marilyn Manson залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Marilyn Manson для вашого свята.

Видео Marilyn Manson

Як замовити виступ Marilyn Manson? Щоб замовити виступ Marilyn Manson на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Marilyn Manson.

Ми рекомендуємо запрошувати Marilyn Manson до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Marilyn Manson на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Marilyn Manson у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский