Замовити артиста Mario Frangoulis

Mario Frangoulis Офіційний сайт агента

Ви можете запросити виконавця оперних композицій Маріоса Франгуліса з Греції на захід, звернувшись до нашої агенції. Щоб замовити виступ без посередників та переплат, зателефонуйте за вказаним номером. Агенти дадуть відповіді на всі запитання, а також розкажуть про вільні дати в гастрольному графіку виконавця та особисті вимоги.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Mario Frangoulis надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Грецький оперний співак Маріос Франгуліс уперше почав виступати у 8 років із хором. О 18-й він закінчив консерваторію за класом скрипки. Після чого переїхав до Великобританії, де почав навчатися акторській майстерності та виступати на сцені, як співак та актор драми. У 23 роки Mario зміг виграти стипендію оперних співаків, завдяки якій почав навчатися у Бусето, а потім у Римі. Надалі він вступив до Нью-Йорка. У 25 років Маріоса запросили заспівати одну з головних ролей у «Примарі опери», а пізніше він відвідав день народження принцеси Діани як запрошений співак. За кілька років Франгуліс виступив в Афінах на новорічному концерті та церемонії відкриття Олімпійських ігор, що принесло йому колосальну популярність. Крім того, Mario Frangoulis постійно бере участь у великих американських мюзиклах.

  Заходи

  Mario Frangoulis відрізняється здатністю добре взаємодіяти з публікою. Він створює навколо себе атмосферу радості та позитиву на будь-якому заході і легко сприяє глядачам. Виконавець чудово підійде як для вечірки, так і для дня народження чи весілля.

  Найкращі композиції

  Під час виступів музикант запалює глядачів яскравими та незвичайними композиціями, серед яких:

  • Season of Love;
  • Con Te Partiro;
  • Fata Morgana;
  • Stopa Ke Sto Xanaleo;
  • Vosporos.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Mario Frangoulis

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Mario Frangoulis

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Mario Frangoulis вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Mario Frangoulis залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Mario Frangoulis для вашого свята.

Видео Mario Frangoulis

Як замовити виступ Mario Frangoulis? Щоб замовити виступ Mario Frangoulis на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Mario Frangoulis.

Ми рекомендуємо запрошувати Mario Frangoulis до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Mario Frangoulis на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Mario Frangoulis у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский