Замовити артиста Mario Joy

Mario Joy Офіційний сайт агента

Молодий виконавець Mario Joy, який підірвав світові хіт-паради своєю композицією «California», став одним з головних відкриттів на естраді останнім часом. Поспішайте замовити музиканта на своє свято!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Mario Joy надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія виконавця Mario Joy

  Mario Joy – це молодий енергійний музикант, який з дитинства відчував у собі потяг до цього виду мистецтва та дуже сподівався, що його кар'єра буде пов'язана саме з музичною творчістю. З юних років артист пробував себе в різних жанрах та стилях, виступаючи спочатку на шкільних концертах, а потім – у барах із власним гуртом. При цьому виконавець міг лише мріяти про те, щоб його помітили відомі продюсери або почули шанувальники енергійної музики з усього світу. Але одного разу його мрії стали реальністю: композиція «California» перетворилася для артиста на справжню перепустку на міжнародну сцену. Музикант постійно працює над новим матеріалом та готує до випуску чимало нових композицій. Багато його робіт, напевно, повторять успіх пісні «California», що облетіла весь світ. А поки виконавець не пішов у процес із головою і все ж таки продовжує давати концерт у різних точках земної кулі, ми пропонуємо вам замовити Mario Joy на корпоратив, на весілля, на творчий вечір, на ювілей, на Новий Рік або, наприклад, на банкет .

  Енергійна музика від Mario Joy – те, що потрібно для вашої вечірки

  Ми є офіційним сайтом концертного агента Mario Joy, і тому букінг виступу артиста з нашою допомогою – це гарантія першокласної організації виступу. Прямі контакти Mario Joy та особливі умови співпраці з музикантом дозволяють нам пропонувати найбільш демократичні ціни артиста та вигідні умови оплати концертів.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Mario Joy

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Mario Joy

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Mario Joy вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Mario Joy залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Mario Joy для вашого свята.

Видео Mario Joy

Як замовити виступ Mario Joy? Щоб замовити виступ Mario Joy на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Mario Joy.

Ми рекомендуємо запрошувати Mario Joy до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Mario Joy на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Mario Joy у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский