Замовити артиста Мария Яремчук

Мария Яремчук Офіційний сайт агента

Марія Яремчук — харизматична та самобутня співачка, що сходить зірка української естради. Артистка дивує публіку своїми музичними експериментами, різноплановим репертуаром та яскравим сценічним чином. Ми готові запропонувати свої послуги з організації виступу співачки на вашому заході на найвигідніших умовах.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Марии Яремчук надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Майбутня зірка народилася 1993 року у місті Чернівці. Вона — гідна наступниця однієї з найуславленіших музичних династій України, донька видатного артиста Назарія Яремчука. Марія з дитинства серйозно захоплювалася музикою, у віці 6 років уперше вийшла велика сцена концертного залу «Україна».

  Пік популярності

  Яремчук вперше заявила про себе на всю країну 2012 року на шоу талантів «Голос». Під мудрим керівництвом наставника Олександра Пономарьова вийшла у фінал. Цього року представляла країну на міжнародному фестивалі «Нова хвиля», посівши третє місце. 2014-го увійшла до топ-10 на конкурсі «Євробачення» з композицією «Tick tock». Завдяки співпраці з режисером Аланом Бадоєвим співачка випустила два чудові кліпи «У чистому полі» та «Ти в мене є».

  Де виступає артистка

  Марія Яремчук виступає на заходах різного рівня та спрямованості. Програма співачки підходить як для великих концертів, так і затишних сімейних свят, корпоративних вечірок. У репертуарі артистки авторські пісні, композиції сучасних композиторів та хіти Назарія Яремчука:

  • Тече вода;
  • Край;
  • Я піду в далекі гори;
  • Усміхнися мені;
  • Зі мною знову;
  • Проти вітру;
  • Недозволена;
  • Моя весна;
  • У чистому полі.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Мария Яремчук

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Марии Яремчук

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Марии Яремчук вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Марии Яремчук залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Марии Яремчук для вашого свята.

Видео Мария Яремчук

Як замовити виступ Марии Яремчук? Щоб замовити виступ Марии Яремчук на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Марии Яремчук.

Ми рекомендуємо запрошувати Марии Яремчук до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Марии Яремчук на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Марии Яремчук у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский