Замовити артиста Марк Савин

Марк Савин Офіційний сайт агента

Марк Савін – талановитий музикант, яскравий ведучий та шоумен. Прекрасні вокальні дані, професіоналізм та чарівний сценічний образ дозволили співаку стати одним із найперспективніших і найзатребуваніших артистів в українському шоу-бізнесі. Замовте виступ Марка Савіна на вашому святі через букінг-агенство BnMusic. Ми гарантуємо оперативність, якість та вигідні ціни.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Марка Савина надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Марк Савін народився 1986 року в невеликому місті Миколаївської області. Разом із батьками жив у Німеччині та Ірані, де вперше зайнявся творчістю — музикою та живописом. 2000 року увійшов до трупи театру естрадної пісні «Галетея». Саме у складі цього колективу отримав одну з найважливіших нагород – першу премію фестивалю «Чорноморські ігри».

  Пік популярності

  Справжня слава та визнання прийшли до артиста після його участі у проекті «Фабрика зірок». Співак отримав неоціненний музичний досвід, який дозволив йому побудувати успішну сольну кар'єру. 2010-го став фіналістом міжнародного конкурсу «Euro voice». Пісні Марка активно ротуються на радіостанціях, відеокліпи регулярно з'являються на музичних каналах.

  Де виступає артист

  Марк Савін виступає із сольною програмою та бере участь у збірних концертах на честь міських, професійних та державних свят. Артист із задоволенням приймає запрошення на приватні та корпоративні вечірки, де звучать оригінальні композиції та кавери відомих хітів:

  • Лабіринти долі;
  • Марія;
  • На своїй хвилі;
  • Обійми востаннє;
  • Танцюй;
  • No Connect.

  Марк Савін, маючи великий сценічний досвід, вміє розважити будь-яку аудиторію. Він чудово відчуває настрій глядачів, спрямовує захід у потрібне русло.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Марк Савин

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Марка Савина

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Марка Савина вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Марка Савина залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Марка Савина для вашого свята.

Видео Марк Савин

Як замовити виступ Марка Савина? Щоб замовити виступ Марка Савина на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Марка Савина.

Ми рекомендуємо запрошувати Марка Савина до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Марка Савина на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Марка Савина у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский