Замовити артиста Marmalade

Marmalade Офіційний сайт агента

Marmalade – шотландська група, яка популярна понад 50 років у шанувальників усього світу. За час існування вона не втратила своєї популярності, хоча не раз змінила учасників свого колективу. Жанр: піп, рок. Доторкнутися легенди дуже просто! Ми допоможемо запросити артистів на ваше свято без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Marmalade надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Перший склад групи було сформовано 1961 року. З того часу понад десять разів змінилися учасники колективу. На сьогоднішній день до нього входять: Сенді Ньюман, Алан Олес, Жан Робінсон, Кріс Хорт, Джон Джеймс Ньюман. Славу артистам принесла лише третя пісня під назвою “I See The Rain”. Майже три місяці вона трималася на рядках відомих хіт-парадів та зуміла принести не лише світову популярність, а й премію Греммі своїм виконавцям. Із 13 випущених альбомів, 10 мають приголомшливий успіх. Платівки цієї групи було розкуплено за лічені дні мільйонними тиражами. А критики кажуть, що популярність артистів зумовлена не лише їхніми талантами, а й загадковими силами. Як ще можна пояснити таку довгу популярність одного колективу? Формат виступів дозволяє зіркам чудово вписатися в такі заходи, як:

  • вечірки;
  • корпоративи;
  • свята міста;
  • ювілеї;
  • фестивалі.

  Жоден концерт не проходить без теплого дружнього спілкування з глядачами. Жарти, веселощі, сміх та відмінний настрій чекає на кожного учасника концерту. На заходах звучать не лише нові, а й старі хіти:

  • Mystery Has Gone;
  • What You Need Is a Miracle;
  • Golden Shreds;
  • Come Back Jo;
  • Reflections Of My Life.

  Marmalade – настрій у музиці!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Marmalade

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Marmalade

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Marmalade вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Marmalade залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Marmalade для вашого свята.

Як замовити виступ Marmalade? Щоб замовити виступ Marmalade на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Marmalade.

Ми рекомендуємо запрошувати Marmalade до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Marmalade на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Marmalade у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский