Замовити артиста Маша Ефросинина

Маша Ефросинина Офіційний сайт агента

Маша Єфросиніна – українська актриса, телеведуча, громадська діячка. Відома завдяки благодійним проектам, кільком десяткам телевізійних шоу. Артистка є почесним послом ООН. Замовте ведучу на своє свято без посередників та переплат через BnMusic. Ми гарантуємо – захід пройде бездоганно.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Маша Ефросинина надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Дівчина народилася у Керчі, після закінчення школи стала студенткою Київського національного університету імені Т. Г. Шевчека. За фахом Марія – перекладач англійської та іспанської мов. Вже у віці дев'ятнадцяти років Єфросиніна стає провідною телешоу «Щасливий дзвоник». Через деякий час артистка стає учасницею української програми «Підйом», швидко набуває популярності в Україні. Дівчина вела такі телепередачі:

  • «Пий, якщо зможеш»;
  • "Модний вирок";
  • «Мій товстий і потворний наречений»;
  • "Фактор страху";
  • "Один у полі";
  • "Знайти крайнього";
  • "Зроби мені смішно".

  Це далеко не повний перелік проектів, де брала участь Маша. Програма "Відверто з Машею Єфросініною" стала справжнім хітом.

  Специфіка провідної

  Марія Єфросиніна – ідеальна ведуча для будь-якого заходу: починаючи від корпоративів до весілля. Артистка приємна, доброзичлива, цінує увагу гостей та поводиться відкрито з публікою. Марія легко виходить із нестандартних ситуацій, може швидко розрядити обстановку. Щоб запросити артистку на своє свято, залиште заявку. Співробітники BnMusic зв'яжуться з вами найближчим часом, уточнять умови райдера та інші нюанси.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Маша Ефросинина

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Маша Ефросинина

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Маша Ефросинина вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Маша Ефросинина залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Маша Ефросинина для вашого свята.

Як замовити виступ Маша Ефросинина? Щоб замовити виступ Маша Ефросинина на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Маша Ефросинина.

Ми рекомендуємо запрошувати Маша Ефросинина до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Маша Ефросинина на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Маша Ефросинина у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский