Замовити артиста Маша Goya

Маша Goya Офіційний сайт агента

Маша Goya — талановита співачка з унікальним вокалом та яскравою зовнішністю, добре відома не лише в Україні, а й далеко за її межами. Ми рекомендуємо запросити артистку на ваш захід та подарувати своїм гостям справжнє музичне свято. Організацію ексклюзивного концерту ми візьмемо на себе.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Маши Goya надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Марія Шаповалова, так звати співачку, народилася на Дніпропетровщині 1988 року. На сцену вийшла 5 років у складі дитячого ансамблю «Нотки». Виступала на фестивалях «Чорноморські ігри» та «Східний базар». Музичну освіту здобула в естрадно-цирковій академії у Києві.

  Пік популярності

  У 2009 році записала трек «Любов-марихуанна» та випустила однойменний кліп. Співачка з'явилася у популярних проектах «Фабрика зірок» та «Голос», де змогла продемонструвати свої неабиякі вокальні дані виконанням пісень «Simply the best» Тіни Тернер, «Trouble» Сюзі Кватро та арії з фільму «П'ятий елемент». 2012-го вийшов альбом «Я не граю».

  Де виступає артистка

  Маша Гойа виступає у клубах, концертних залах та відкритих майданчиках фестивалів та масових свят. Співачка радує шанувальників невеликими камерними концертами на приватних вечірках, сімейних урочистостях та корпоративах. У програмі виступу відомі хіти та нові пісні:

  • Я буду тінню;
  • Долі океану;
  • Навпіл;
  • Phantastic;
  • Гілочка;
  • Повітря дихати.

  Маша Гойа завжди виступає разом із групою музикантів-інструменталістів. Живий звук створює особливу атмосферу на заході та дарує позитивні емоції.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Маша Goya

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Маши Goya

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Маши Goya вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Маши Goya залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Маши Goya для вашого свята.

Видео Маша Goya

Як замовити виступ Маши Goya? Щоб замовити виступ Маши Goya на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Маши Goya.

Ми рекомендуємо запрошувати Маши Goya до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Маши Goya на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Маши Goya у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский