Замовити артиста Маша Собко

Маша Собко Офіційний сайт агента

Маша Собко — талановита та харизматична співачка, виконавиця у жанрі сучасної поп-музики, яскрава учасниця телевізійних талант-шоу та пісенних конкурсів. Виступ артистки стане чудовим музичним подарунком для гостей вашого свята. Ми пропонуємо організацію концерту без посередників та за вигідною ціною.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Маши Собко надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Маша Собко – киянка, народилася 1990 року. У дитинстві виступала у складі народного хору «Радість», виконувала класичні та духовні твори. Колектив співав на найпрестижніших сценах України та навіть гастролював за кордоном. Маша вступила до національного авіаційного університету і планувала стати юристом, але у 2007 році її життя круто змінилося. Дівчина взяла участь у програмі "Караоке на майдані", завдяки якій потрапила на телевізійний проект "Шанс".

  Пік популярності

  На талановиту та артистичну співачку звернули увагу продюсери, і невдовзі її композиції «Дурне кохання» та «Я тебе кохаю» потрапляють ефіри головних радіостанцій та телеканалів країни. Маша блискуче виступала на багатьох національних музичних шоу та міжнародних фестивалях — «Україна сльозам не вірити», «Нова хвиля».

  Де виступає артистка

  Маша Собко працює у жанрі танцювальної популярної музики. Програма виступу співачки залежить від формату та напряму заходу – сучасні клубні композиції для танцювальних молодіжних вечірок, кавери світових хітів для сімейних та корпоративних свят. Сет-лист концерту:

  • Випадкове щастя;
  • Скільки тієї зими;
  • Таксі;
  • Дитяча образа;
  • Холодно;
  • Білим пламенем.

  Виступ Маші Собко — це чудове музичне шоу, позитивні емоції та чудова святкова атмосфера.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Маша Собко

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Маши Собко

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Маши Собко вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Маши Собко залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Маши Собко для вашого свята.

Видео Маша Собко

Як замовити виступ Маши Собко? Щоб замовити виступ Маши Собко на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Маши Собко.

Ми рекомендуємо запрошувати Маши Собко до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Маши Собко на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Маши Собко у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский