Замовити артиста Masterboy

Masterboy Офіційний сайт агента

Німецький музичний гурт Masterboy – легендарний колектив, який набув популярності наприкінці 90-х років. І цей гурт може прикрасити ваш день народження або корпоратив, принісши класну музику та яскравий виступ, якщо ви наважитеся замовити на свято групу Masterboy!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Masterboy надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія гурту Masterboy

  Гурт був заснований наприкінці 80-х років минулого століття, які вже за кілька місяців випустили пісню «Dance to the Beat», яка принесла колективу колосальну популярність. Вона протягом 14 тижнів не сходила з перших рядків рейтингу! У колективу записано 6 студійних альбомів, 3 збірки, понад 10 відеокліпів, він виступав на найбільших музичних майданчиках Європи та інших країн. Шанувальники прагнуть запросити групу Masterboy на захід, щоб послухати наживо такі хіти:

  • "Shake It Up and Dance",
  • "Porque Te Vas",
  • "Ride Like The Wind",
  • "Another Day Another Nigh".

  У колективу багато музичних композицій, які запалять вогник веселощів на вашому святі. Дізнатися про гонорар групи Masterboy, замовити концерт колективу ви зможете в нашому букінг-агентстві!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Masterboy

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Masterboy

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Masterboy вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Masterboy залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Masterboy для вашого свята.

Видео Masterboy

Песни Masterboy

Як замовити виступ Masterboy? Щоб замовити виступ Masterboy на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Masterboy.

Ми рекомендуємо запрошувати Masterboy до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Masterboy на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Masterboy у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский