Замовити артиста Matchbox

Matchbox Офіційний сайт агента

Matchbox – мега-популярна американська група. Жанр: альтернативний рок, пост-гранж, поп-рок. За 23 роки музичної діяльності змогла здобути світове визнання. Любите феєричні свята? Ми із задоволенням допоможемо запросити найкращих артистів на ваш захід без переплат та посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Matchbox надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Музична кар’єра колективу розпочалася 23 роки тому. Перші роки роботи не приносили очікуваного успіху групі, виступи проходили здебільшого у Новій Зеландії та Австралії. Колектив, що складається з Роба Томаса, Brian Yale, Kyle Cook, Ryan MacMillan, Paul Doucette, глянув у вічі популярності тільки після виходу у світ синглу «Smooth». Ця пісня стала найпопулярнішою та змогла принести гурту премію Греммі. Декілька місяців хіт знаходився на вершинах світових музичних чартів. За всю діяльність музиканти випустили 5 платівок, багато пісень із яких стали справжніми хітами. Формат виступу дозволяє зіркам брати участь у таких заходах, як:

  • фестивалі;
  • корпоративи;
  • дні народження;
  • ювілеї;
  • міські урочистості.

  Артисти мало спілкуються з шанувальниками, проте всю свою енергію використовують на підтримку відмінного настрою під час виступів. З перших хвилин стає зрозумілим, що це не концерт, це свято. Відмінний настрій гарантований усім! Будь-який захід за участю зірок не обходиться без таких композицій:

  • Long Day;
  • Back 2 Good;
  • Mad Season;
  • Bright Lights;
  • How Far We’ve Come.

  Matchbox – музика, це шлях до нескінченності!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Matchbox

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Matchbox

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Matchbox вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Matchbox залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Matchbox для вашого свята.

Як замовити виступ Matchbox? Щоб замовити виступ Matchbox на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Matchbox.

Ми рекомендуємо запрошувати Matchbox до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Matchbox на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Matchbox у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский