Замовити артиста Matthew Koma

Matthew Koma Офіційний сайт агента

Метью Кома – співак, композитор та автор пісень американського походження. Метью Кома розпочинає музичну кар'єру як панк-рокер, а популярність приходить за виконання електронної музики. Виступи виконавця багатогранні та оригінальні.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Matthew Koma надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Matthew Koma – зірка світового масштабу

  Метью Кома народився 2 червня 1987 року у Брукліні. Початковий етап у творчості Метью Кома орієнтований на корифеїв музики Елвіса Костелло та Брюса Спрінгстіна. Довгий час у музичних композиціях Метью Кома були присутні елементи панк-року та змішаних стилів. Позиціонував себе на естрадній сцені та як поп-виконавець. Виходячи з кар'єрних сходів, Matthew Koma відзначений музичними знавцями як виконавець хіп-хопу, і як автор треків для електронної гітари.

  Найкращі альбоми та виступи Меттью Кома

  Популярність прийшла до Matthew Koma досить пізно. Перші сингли у своєму виконанні з'явилися на міжнародних чартах лише у 2010 році. Підсумком співпраці Matthew Koma з Zedd стало написання найвідомішої серед любителів танцювальної та електронної музики композиції – Spectrum. Пісня трималася у першому рядку закордонних хіт-парадів протягом кількох місяців.

  Запрошення Matthew Koma на корпоратив

  Намагаючись створити приємну та розслаблюючу атмосферу на святі, просто запросіть на весілля, на вечірку, корпоративний захід, або ювілей – Метью Кома. Захоплені та втомлені від нескінченних танців гості, безперечно, оцінять подібний сюрприз. Бронювати виступ (букінг) можна заздалегідь через співробітників нашого букінг-агентства.

  Чинники, що впливають на вартість виступу Matthew Koma

  Ціна на виступ Matthew Koma залежить від місця проведення святкової дії, кількості композицій, райдерів та побутових вимог співака. Кінцева вартість варіюється від 10 до 20 тисяч доларів. І незважаючи на дорожнечу, ніхто не відмовляється приймати подібний подарунок на власний День Народження, чи іншу урочистість. На офіційному сайті менеджера Matthew Koma співробітники агентства докладно викладуть фінансовий бік витрат конкретного замовлення.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Matthew Koma

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Matthew Koma

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Matthew Koma вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Matthew Koma залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Matthew Koma для вашого свята.

Як замовити виступ Matthew Koma? Щоб замовити виступ Matthew Koma на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Matthew Koma.

Ми рекомендуємо запрошувати Matthew Koma до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Matthew Koma на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Matthew Koma у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский